Kicktipp - Süper Lig 2022-2023 Sezonu Tahmin Yarışması Şampiyonu MasacRE

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
E hani niye etiketleriniz yok :eek: @MasacRE @Yakamoz-Asi @bazinga ? Eskiden yeni sezonun şampiyonu belli olana kadar etiketle gezinme olurdu, konunun üzerinden 3 ay bile geçmemiş :A @12.Adam

Yeni sezon başladı, yeter bu kadar. :A
Etiket geldi mi gitti mi ne oldu ne bitti hiçbir şey anlamadım. Zaten forumda da değildim son zamanlarda. Yabana gitti bizim şampiyonluk. O yüzden en iyisi bu sene de kaldığım yerden devam edeyim :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Bana diyene bak, sanki kendi aylardır forumdaydı :A
Orası öyle ama senle aramızdaki fark, ben tam olarak yoktum ve olmayacağımıda belli etmiştim, sen ise gelip oylar kullanıp kaçıp gitmişsin hep :A sessiz sessiz takılmışsın, ha görüyordum seni son zamanlarda ama sen tam sahalara inmeden bi şey yazmayayım dedim :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Orası öyle ama senle aramızdaki fark, ben tam olarak yoktum ve olmayacağımıda belli etmiştim, sen ise gelip oylar kullanıp kaçıp gitmişsin hep :A sessiz sessiz takılmışsın, ha görüyordum seni son zamanlarda ama sen tam sahalara inmeden bi şey yazmayayım dedim :A
1 aydan uzun süredir hiç giriş de yapmadım aslında ama son zamanlarda oylamaları yaptım evet ama bildirimlerle falan kim uğraşacak deyip geri çıktım hep :A Daha sık gelmeye çalışırım bundan sonra :A (gelmedi)

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
1 aydan uzun süredir hiç giriş de yapmadım aslında ama son zamanlarda oylamaları yaptım evet ama bildirimlerle falan kim uğraşacak deyip geri çıktım hep :A Daha sık gelmeye çalışırım bundan sonra :A (gelmedi)
Aha geldi o zehirli ok :A dağıldık hepimiz birer birer, böyle az takılmaya devam ederseniz sizden farkım kalmaz :A (laf lafı açmasın diye yazmayı düşündüğüm şeyi yazmıyorum, uyku saatim geldi :A )

Şu hit şarkıları sen olmadan başlatmayı düşünmüyorum.

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and 12.Adam

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aha geldi o zehirli ok :A dağıldık hepimiz birer birer, böyle az takılmaya devam ederseniz sizden farkım kalmaz :A (laf lafı açmasın diye yazmayı düşündüğüm şeyi yazmıyorum, uyku saatim geldi :A )

Şu hit şarkıları sen olmadan başlatmayı düşünmüyorum.
Evet laf lafı açmasın bence de. Olaysız dağılalım :A

Dosi hanımın efsane şarkı etkinliğini kaçırmak olmaz. O etkinlik sırasında burada bulunacağımdan emin olabilirsiniz Dosi hanım :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060

Dosi hanımın efsane şarkı etkinliğini kaçırmak olmaz. O etkinlik sırasında burada bulunacağımdan emin olabilirsiniz Dosi hanım :A
E hadi gideyim o zaman. Başka bir gün bakarız duruma. Şarkının bir kaç ayı var, tabi buralarda olursanız. İş ev düzenimi kurayım önce. Daha tatil modundayım :A

İyi geceler

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,349
Puanı
1,060

E hadi gideyim o zaman. Başka bir gün bakarız duruma. Şarkının bir kaç ayı var, tabi buralarda olursanız. İş ev düzenimi kurayım önce. Daha tatil modundayım :A

İyi geceler
Bu kütüğe bu kadar güvenme yine arazi olur. Bak demedi deme. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi