Kerem Bürsin'e Bomba Teklif!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,989
Puanı
1,061
5fec75d95542872c40522f1d.jpg

Şu sıralar 'Sen Çal Kapımı' dizisinde rol alan başarılı oyuncu Kerem Bürsin'e bomba teklif!

Netflix'ten teklif alan ünlü oyuncunun, Türkiye pazarına girmek için uzun zamandır yapımcılarla görüşmeler yapan ve proje isteyen Disney+ platformundan da teklif aldığı öğrenildi. MF Yapım'ın imzasını taşıyan projenin başrolünde yer almaya hazırlanan Bürsin, kendi yapım şirketi için de senaryo çalışmaları yapmaya devam ediyor.

Kaynak: Birsen A.

Son düzenleme:

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Disney+ cidden buna mı teklif götürmüş. Ayrıca lütfen her önüne gelen yapımcı olmasın bu ne ya. Önce bi oyunculuğu doğru düzgün yapsaydı da yapımcı olsaydı...

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Gerekli24

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,989
Puanı
1,061
Disney+ cidden bu şeye mi teklif götürmüş. Ayrıca lütfen her önüne gelen yapımcı olmasın bu ne ya. Önce bi oyunculuğu doğru düzgün yapsaydı da yapımcı olsaydı...
Ben de kendisine pek bayılmıyorum ama bir insana "şey" demesek mi hakarete kaçıyor çünkü. :)

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Disney+ cidden buna mı teklif götürmüş. Ayrıca lütfen her önüne gelen yapımcı olmasın bu ne ya. Önce bi oyunculuğu doğru düzgün yapsaydı da yapımcı olsaydı...
Kerem yeni yapımcı olmadı ki zaten uzun zamandır yapımcılık yapıyor. Yaşamayanlar ve İyi Oyun'da hem oynadı hem de ortak yapımcıydı. :A Ayrıca yapımcı olmak için belli bir şart da yok bildiğim kadarıyla bir çok oyuncu yapıyor bunu.

• Beğendim
Reactions: Sherlock

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Kerem yeni yapımcı olmadı ki zaten uzun zamandır yapımcılık yapıyor. Yaşamayanlar ve İyi Oyun'da hem oynadı hem de ortak yapımcıydı. :A Ayrıca yapımcı olmak için belli bir şart da yok bildiğim kadarıyla bir çok oyuncu yapıyor bunu.
Hm, bilmiyordum.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
MF ile ayrı dizisi olmayacakmış bu diziyi MF Yapım yapacakmış. :eek: Ben Netflix projelerinden dokayı Disney Plus için de O3, OGM ya da Ay Yapım yapar zannediyordum. :A

9A9BE03C-971F-4DB5-A952-0FFB8F2E864C.jpeg

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,989
Puanı
1,061

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
Ben bu adamın oyunculuğunu zerre beğenmiyorum. Disney gibi platformdan teklif nasıl alıyor? Galiba sosyal medya faktörü dijital olduğu için önemli

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,104
Puanı
1,060
Bir Can Yaman bir de bu adam kadar kimse şişirilmedi şu ülkede.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Oyunculuğuna ben de bayılmıyorum ama dünyanın hangi ülkesi söz konusu olursa olsun, o ülkeye yeni giriş yapacak bir platformun bu tarz isimlerle anlaşması/anlaşmak istemesi son derece mantıklı ve makul. Çok iyi oyuncularla, daha Arthouse diyebileceğimiz işlerin yapılabilmesi için öncelikle yeni açılan/oluşturulan bir platformun oturması ve kitle edinmesi gerekir. Netflix bunun birebir örneği zaten, Hakan: Muhafız unutulmamıştır umarım. :A

Onun dışında oyunculuğunun yanında yapımcılık yapılması da eleştirilmiş ilginç bir şekilde. Birincisi söylenmiş zaten ama kendisi uzun süredir yapımcılık yapıyor ve bunu yapmasındaki amaç, sektöre destek olmak ki bu son derece takdir edilesi bir şey. İkincisi oyuncuların aynı zamanda yapımcılık yapması durumu son derece olağan da bir şey, özellikle Amerika'da çok sık rastlanıyor bu duruma ki Kerem Bürsin orada yetişmiş bir insan. Üçüncüsü ise oyunculuğu elbette eleştirilebilir ancak dışarıdan baktığım zaman ülkemizde bulunan en düzgün, en saygılı ünlü profillerinden birisi Kerem Bürsin. Eleştireceksek veya başkalarıyla kıyaslama yapacaksak bile bunun bir dozu, mantığı ve sınırı olmalı...

Son olarak Disney+'ın daha fazla oyalanmamasını, HBO Max'in de kendilerini örnek alıp bir an önce ülkemize giriş yapma hazırlıklarına başlamasını temenni ediyorum. :A

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Fox'un sahibi Sen Çal Kapımı dizisine fazlasıyla tolerans tanıyordu. Kerem'i alıp ilk dizilerini çekmesi de şaşırtmadı.