Kendinize İyi Bakın... (Sherlock)

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Hepinize merhabalar, siz bu mesajı okurken muhtemelen ben 'Emekli' olmuş olurum. Veda etmeden gitmek istemedim. Yaklaşık iki sene önce üye olduğum Fav10'dan ayrılma vakti geldi. Bu süre içerisinde çok güzel dostlar, arkadaşlar edindim. Burada gerçekten çok iyi, çok keyifli zamanlar geçirdim, ancak artık ayrılık vakti geldi. Bu ayrılığın başlıca iki nedeni var. Birincisi okulumun çok yoğunlaştığı bir dönemdeyim, ayrıca okul devam ederken birde işe başlayacağım. Bu yüzden bu iki şeye odaklanmam gerekiyor. Forum varken bu iki şeye odaklanmakta sorun yaşıyorum maalesef. Ayrıca foruma üye olurken hedeflediğim ne varsa hepsini gerçekleştirdim. Hatta yönetici olmak gibi bir düşüncem yoktu, o da oldu. Lafı fazla uzatmayacağım, sizleri tanıdığım için çok mutluyum. Hakkım varsa, helal olsun. Sizlerde hakkınızı helal edersiniz umarım. Kendinize iyi bakın...​

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
giphy.gif

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bende bu sebeplerden ötürü bir ara vermiştim veda ettim sanmıştım ama meğer ara vermişim. Umarım senin ki de böyle olur. Hayatında bol şans. Seni tanıdığıma çok sevindim kardeşim.:bhr:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Çok şaşırttın.
Daha önce gitseydin belki öyle okuyup geçerdim yorum yapmadan ama son zamanlarda güzel sohbetlerimiz oldu sen ve @DarkLegenD ile. Üzüldüm açıkçası.
Yolun açık olsun ve döneceğini düşünüyorum.
Okul zamanımda pek aktif olmuyordum oyüzden anlıyorum düşünceni.
Kendine iyi bak.
Görüşürüz :D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Çok şaşırttın.
Daha önce gitseydin belki öyle okuyup geçerdim yorum yapmadan ama son zamanlarda güzel sohbetlerimiz oldu sen ve @DarkLegenD ile. Üzüldüm açıkçası.
Yolun açık olsun ve döneceğini düşünüyorum.
Okul zamanımda pek aktif olmuyordum oyüzden anlıyorum düşünceni.
Kendine iyi bak.
Görüşürüz :D
Bu tür konulara olmamış atmaktan nefret ediyorum ama illa attırıyorlar.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa yönetimde güzel bir uyum yakalamıştık bence yeni yönetim olarak @Sherlock :(

Forum için güzel düşüncelerini duymak sevindirdi bende öyle düşünüyorum sevdiğimiz bir üyeydin ama dönersin umarım bir gün :bhr::bhr::bhr:

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,528
Puanı
280
yolun açık olsun kalmalıydın diğer üyelerin dediği gibi bencede inşallah dönersin bir gün

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aaa çok şaşırdım @Sherlock böyle pat diye gittin. Hiç habersiz, hissettirmeden. :(

Yaza bekliyoruz o zaman, böyle pat diye kaybolmak yok. Hepimizin yoğun olduğu dönemler var tabi ki, bunu atlatınca.kapımız her daim açık sana da. Allah yardımcın olsun, kısa sürede aramıza dönmen dileğiyle...

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,934
Puanı
1,060
Bende üzüldüm birden çekip gitmene,tabi sen en doğrusunu bilirsin,yolun açık olsun,umarım bu bir veda değil aradır hoşçakal :(

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Umarım yaza geri dönersin, EDHO konusunu kendim açıp kendim yorumlamak istemiyorum :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Adaş bırak bu işleri öyle temelli bırakıp gitmeyeceğini hepimiz biliyoruz. Git okulunu bitir, yapman gerekeni yap ve zamanı geldiğinde geri dön. Ben zor bir bölüm okuyordum üstüne staj yapıyordum ama temelli bırakmadım sadece ara ara verdim veya çok az girdim. Sen de aynı şekilde yaparsın. Sana başarılar diliyorum, sağlam çalış derslerine. :A Hakkımız varsa da helal olsun tabi ama bu veda değil bunu bilir bunu söylerim. :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Veda değil de ara diyelim biz ona. İşini okulunu yoluna koyup geri dönmeni bekliyoruz Sherlock Holmes bey :)