Kehribar'ın Yayın Tarihi Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
Kehribar'ın Yayın Tarihi Belli Oldu!

kehribar-ne-zaman-basliyor-150x150.jpg

ATV'nin yeni dizisi Kehribar'ın yayın tarihi belli oldu.

Başrollerini Gürkan Uygun, Ayça Varlıer, Necip Memili, Berk Hakman, Özge Özder, Fırat Altunmeşe, Aslıhan Güner ve Nazmi Kırık'ın paylaştığı; yapımcılığını Süreç Film'in, yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban'ın, senaristliğini ise Sinan Tuzcu ve Ali Aydın'ın üstlendiği iddialı yapımın ilk bölümü 18 Mart akşamı izleyiciyle buluşacak.

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda gün değiştirerek cuma akşamları yayınlanmaya başlayan 'Eve Dönüş' de 11 Mart'ta yayınlanacak olan 22. bölümüyle birlikte ekranlara veda edecek.

Kehribar, 18 Mart Cuma 20.00'de ATV'de başlıyor!
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Şükür eve dönüş saçmalığı bitiyor:F cumaya geçtiği gün bi bakayım dedim önemli bir sahnede çalan müzik sanki süperman vs batman fragmanlarından alınma gibiydi:F

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Cuma olacağı çok belliydi. Ben dönem dizisi bekliyordum ama değilmiş. Son fragmanı da beğenmedim izleyip izlememekte kararsızım.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Eve Dönüş dizisi bence iyi bile dayandı, 22 bölüm bence iyi bir başarı.

Kehribar'i merakla bekliyorum, Gürkan Uygun'u ozledik artık. :Z

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Filintamı etkileyemez hatta rakibimiz bile olamaz.
:F :F karnım ağrıdı :F

Tv de gördüm sadece 20.00 ı yazısını , hemen foruma koştum :D sonunda başlıyor , kadro'nun hakkının verileceğini düşünüyorum. iyi reytingler alır İnşAllah :Z Berk hakman Necip memilli ve Gürkan uygun beyler bekleniyor :bhr: :Z

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
:F :F karnım ağrıdı :F

Tv de gördüm sadece 20.00 ı yazısını , hemen foruma koştum :D sonunda başlıyor , kadro'nun hakkının verileceğini düşünüyorum. iyi reytingler alır İnşAllah :Z Berk hakman Necip memilli ve Gürkan uygun beyler bekleniyor :bhr: :Z
her kadrosu iyi olan dizi tutmuyor bknz: köööööseeeem. :F hem bu tarz dizi olarak kaçak vardı artık sarmaz. :A ve bizim aksiyon kalitemizin yanında çok basit kalır bu dizi ab'de geçeriz her türlü. bu konuda netim.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
her kadrosu iyi olan dizi tutmuyor bknz: köööööseeeem. :F hem bu tarz dizi olarak kaçak vardı artık sarmaz. :A ve bizim aksiyon kalitemizin yanında çok basit kalır bu dizi ab'de geçeriz her türlü. bu konuda netim.

Kösem tutmadı diye buda tutmayacak anlamına gelmiyor bence tutacak bu dizi
konusu farklı diye düşünüyorum ben:D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
son iki cümle de çok ciddisin .s.s bekleyip görelim :A

@Harunnn60 @sokak sanati görüyonuz mu 3 reytingle bile düşmanlarımızın korkulu rüyasıyız her konudua adımızı zikrederler :A neyse siz soda dağıtın şu konuda en iyisi :D
kösem kelimesinin kokusunu mu alıyon? napıyon da haberin oluyo :F

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Fragman cok guzel olmus Mematinin reytingi ile gunun en cok izlenen dizisi olabilir rakiplerimizi her turlu ezecegimizi dusunuyorum hayirlisi :)

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,699
Puanı
185
Dizi adına Cuma günü iyi bir seçim olmuş, eğer senaryo istenileni verirse ve yetersiz kalmazsa her türlü tutacaktır.