TVen Kazanmak İçin 25 Saniye Geri Dönüyor!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Yazmayı bilmemek ile hata yapmak arasında fark var. :T:

Neyse bu gece görürsün sen :A
İşte sende ikisi de yok. :A Gece bana ne yapacaksın, neyi göreceğim? :eek:

Ayrıca dün gece 4'de buradaydım ama sen yoktun. :A

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
İşte sende ikisi de yok. :A Gece bana ne yapacaksın, neyi göreceğim? :eek:

Ayrıca dün gece 4'de buradaydım ama sen yoktun. :A
dizi kolik'in konusunda videoları izlerken yerçekimi aslında yoktur lafını duyunca ağlayarak uyudum. :(

Konuda mesajlarımı oku, azıcık aydınlanırsın. Kimde ne var kimde ne yok görürsün :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
dizi kolik'in konusunda videoları izlerken yerçekimi aslında yoktur lafını duyunca ağlayarak uyudum. :(

Konuda mesajlarımı oku, azıcık aydınlanırsın. Kimde ne var kimde ne yok görürsün :A
Kim yok demiş, Kütle çekim kanunu diye bir şey var. :eek:

Gece okuyacağım o konuyu zevkli olur. :F

Bilmiyorum bu tarz yarışmalarda çok başarılı olmayabilirim:D
Sorular çok zorlamaz merak etme. Yine de sen bilirsin. :D

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
onjEN2.jpg

2013 - 2015 yıllarında Fav10'da yayınladığım bilgi yarışması Kazanmak İçin 25 Saniye geri dönüyor!
Format;
  • Genel kültür, siyaset, tarih, güncel konular kısacası her konudan 7 soru.​
  • Toplam 4 yarışmacı ve elemeli olarak 3 haftalık büyük final mücadelesi.​
  • 4 yarışmacı içerisinde en az puanı alan üye elenecek. Kalan 3 yarışmacı yeni bölümde yarışacak ve yine en az puanı alan elecek son 2 yarışmacı ile de final mücadelesi yaşanacak.​
  • Sorularda "Yarı Yarıya Joker Hakkı" ve "Çift Cevap Jokeri" kullanabilirsiniz ancak bu jokerler sadece bir kullanımlıktır. Kullanan kişi sorunun yarısı kadar puan alır.​
Soruların puan değeri;
1.Soru (250 Puan)
2.Soru (500 Puan)
3.Soru (750 Puan)
4.Soru (1000 Puan)
5.Soru (1500 Puan)
6.Soru (2000 Puan)
7.Soru (3000 Puan)

En bilgili benim diyorsan konuya katılmak istiyorum yazman yeterli!

Kazanmak İçin 25 Saniye 1. Sezon Kazananı (2013): @xdragxx (Final adayı @xemrexxx)
Kazanmak İçin 25 Saniye 2. Sezon Kazananı (2014): @berkann (Final adayı @Çiğdem-)
Kazanmak İçin 25 Saniye 3. Sezon Kazananı (2015): @ozgur2113 (Final aday @dizi kolik @yatutarsa)

Okuma Linkleri 1. Sezon FİNALİ, 2. Sezon FİNALİ, 3. Sezon FİNALİ, OzaN Özel Bölümü.

Bekliyoruz. :hearteyes:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yarıştığım zaman büyük zevk almıştım, yeniden başlamasına çok sevindim :Z Hayırlı olsun :bhr: :Z @mrt-06

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Tolstoyevski çoktan seçmeli seviyormuşsun, bekleriz. :A

İşte aradığım format buydu :A @Aserat
Bu konuyu ana sayfada gördüğümde Tv programı geri dönüyor sanmıştım, etiket sistemi sağolsun çok erken haberimiz oldu ama neyse artık :A

Bu yarışmaya katılırım ama birincisi cevapların Google'dan bakılmayacağı nasıl garanti ediliyor, ikincisi 25 saniye olayı nedir, ya internet yavaşlar ya da cihaz yavaşlarsa? Tabletten katılırım ama yine de internet hızı ayrı bir olay. Forum sayfasının takılması ise daha ayrı, hem tablette hem pc de sayfalar kasabiliyor bazen. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
İşte aradığım format buydu :A @Aserat
Bu konuyu ana sayfada gördüğümde Tv programı geri dönüyor sanmıştım, etiket sistemi sağolsun çok erken haberimiz oldu ama neyse artık :A

Bu yarışmaya katılırım ama birincisi cevapların Google'dan bakılmayacağı nasıl garanti ediliyor, ikincisi 25 saniye olayı nedir, ya internet yavaşlar ya da cihaz yavaşlarsa? Tabletten katılırım ama yine de internet hızı ayrı bir olay. Forum sayfasının takılması ise daha ayrı, hem tablette hem pc de sayfalar kasabiliyor bazen. :)
Bizde fikirler tükenmez belki bir gün ben de böyle bir format yaparım. Ama bu yaz değil. :A