TVen Kazanmak İçin 25 Saniye 6. Bölüm

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sana net söylüyorum hepsini bilirdim hatta jokersiz @mrt-06 .:D Coğrafya ve tarih en sevdiğim ilgi alanım ve baya bir soruda oralardan. Hung Jeckman'ı bilmesek ayıp olur zaten ama foto bir farklı çıkmış. Basitmiş sorular. :A

Sanki seninle yarışmadım. :A
Keşke burada yarışsaydım senle oradada sons oruda kaybetmiştim.:(

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Sana net söylüyorum hepsini bilirdim hatta jokersiz @mrt-06 .:D Coğrafya ve tarih en sevdiğim ilgi alanım ve baya bir soruda oralardan. Hung Jeckman'ı bilmesek ayıp olur zaten ama foto bir farklı çıkmış. Basitmiş sorular. :A

Hayat işte. :D :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061

Neyse doğru söylüyorsundur sen. :D Kötü olmuş artık öbür sezona. :X

Ama son soru zordu yav. .ss

O foto son hali farklı değil. :D @sokak sanati

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Hayatın içinden sorular hepsi. :kiki: ÖSS sorularına benzemiyor. :T:
roma da hangi yazı bulunmaz, şeker pancarı, 3 büyük kutsal, mimar sinan"ustalık",.ok partili rejim ilk, ab üyesi olmasına rağmen, vb sorular adım kadar eminim öss/lys/ygs de çıkmış sorulardı.(dır) :A :F

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
roma da hangi yazı bulunmaz, şeker pancarı, 3 büyük kutsal, mimar sinan"ustalık",.ok partili rejim ilk, ab üyesi olmasına rağmen, vb sorular adım kadar eminim öss/lys/ygs de çıkmış sorulardı.(dır) :A :F
Oha ya. :T: Resmen ben ÖSS sorularını arayıp tarayıp bulmuşum cidden bende etki yapmış. Yakup sen mühendisliği bırak psikolog falan ol.. :eek: