Kaynaşma

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
yokcanım ben niye anlatıyım seni kotu bırsey yazmıyonki:-) merak etme soylemem seninkine :kiki:
Tamam bak ona göre ;) faceye gel

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
teşekkur ederm :-)

ayy evet 5-6 aydan fazla ugraslar ıcındeyım :-)

malesef 5-6 ayımı verdim ama hep enisin sucu :-)

umarım ben pek sosyal medya bile kullanmam faceboook dışında:-)

profil fotoğrafını hallederim canım o kolay iş robert pattisonu koydummu tamamdır :-)

cok tesekkur ederım :-)

ayy cok tesekkurler:-)

tesekkurler :-)

tesekkurler :-)

aaa guzelfikirmis canımm yalnız enisi ayıralım :-)

hosbulduk canımm cok mutlu oldum girebilmeme aaa cook ayıp canımm ben vaktimi evde olduruyom bilirsin ama yinede girebilirsem giricegim elbette :-)

cook memnun oldum canım ayy valla boyle karsılanmak cok guzelher sorunumda seninleyim :-)

hayır hic bakmadım o diziye soyadım o :-)

cok yakın arkadasız evet birara banlıydım sanırım :-)
İzlediğin dizileri sorayım o zaman. :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

SelinÇ

Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
277
Puanı
64
hahahha @sokak sanati nede söyledim cnm yeni yıla piss planlarım var braz daha sessiz sedasız hemcins toplayıp tüm erkeklere bir tekme forumdan aşşağıya hahah:F:F:F
haklısın canımm aslında benim cenkede soyleyeyim oda gelsın bır tekmede ona atasım var :-)
İzlediğin dizileri sorayım o zaman. :)
canımm ben pek fazla dızı ızlemem sevgılım yuzunden devamlı gezdıgım ıcın ıste medcezır hayat yolunda karadayı falan ızlerım oyle arada :-)
çiğdem foruma ilk geldiğinde aktif bayan üye 1 tane vardı :D sonra bayan üyeler giderek artmaya başladı , nisa , gizem , tzira vs :D
kadınlar matınesı yaparız belkıı :-)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
haklısın canımm aslında benim cenkede soyleyeyim oda gelsın bır tekmede ona atasım var :-)

canımm ben pek fazla dızı ızlemem sevgılım yuzunden devamlı gezdıgım ıcın ıste medcezır hayat yolunda karadayı falan ızlerım oyle arada :-)

Ben aldım cevabımı. Karadayı - Medcezir benim de izlediğim diziler. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

aaaaa yeterince erkek var zaten bu forumda cnm getirme başkasını
ayolll ben burdakıleri atmaya çalısıyorum sen yenide getirmekten bahsediyorsun yok cnm:F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
yanı kımseyı atamıyacagız sanırım @Çiğdemcim :-)

Çiğdem'in oklavası anca xemrexxx 'e yeter.:F FF yönetim hep erkek.:A

hhah aşama aşama gidicez cnm önce editorden 1-2 kız sokucaz sonra moderotor olucakşar sonra süper mod sonra co admin derken bir bakmışsın siteyi ele geçirmişiz hahaha :F:F

Hahayytt güleyim dur.:F Ozan'ı nasıl ayartacaksınız.:F Zaten Duygusuz diye bir admişn vardı belki o kızdır. Bir ihtimal işte.:A

SelinÇ

Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
277
Puanı
64
hhah aşama aşama gidicez cnm önce editorden 1-2 kız sokucaz sonra moderotor olucakşar sonra süper mod sonra co admin derken bir bakmışsın siteyi ele geçirmişiz hahaha :F:F
aa o nasıl olcak peki :-) sen edıtor ol ben desteklerım senı :-)
Çiğdem'in oklavası anca xemrexxx 'e yeter.:F FF yönetim hep erkek.:A

Hahayytt güleyim dur.:F Ozan'ı nasıl ayartacaksınız.:F Zaten Duygusuz diye bir admişn vardı belki o kızdır. Bir ihtimal işte.:A
x li emrede kim ? :-)