"Karagül" Dizisi Oyuncuları Ne Kadar Kazanıyor?

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Tüm oyuncular sonuna kadar hakediyor :)

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Bu arada dizide Sibel karakterini canlandıran Ebru Ojen Şahin'in ileriki bölümlerde hamile olduğundan dolayı konağa yerleşebilirmiş.
Özlem Conker abartilmis mi? Saka yapiyorsun galiba. Canlanirdigi karekteri bu kadar inandirici oynayip ve tüm tepkileri üzerine cekebiliyorsa yaptigi iste bir dogruluk vardir herhalde ve aldigi parayi da sonuna kadar hak ediyor. Ece Uslu'dan bile daha iyi performans gösteriyor. Bu kadar zor bir karekteri kabul etmesi daha cok ödüllendirilmeli bence
Ben Ece Uslu'nun oyunculuğunu daha çok beğeniyorum ama Özlem Conker'e göre ama Özlem Conker'de çok başarılı oyunculukta. İkisini de çok seviyorum ve aldıkları ücretleri sonuna kadar hak ediyorlar bence. :)

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,424
Puanı
1,060
Bu arada dizide Sibel karakterini canlandıran Ebru Ojen Şahin'in ileriki bölümlerde hamile olduğundan dolayı konağa yerleşebilirmiş.

Ben Ece Uslu'nun oyunculuğunu daha çok beğeniyorum ama Özlem Conker'e göre ama Özlem Conker'de çok başarılı oyunculukta. İkisini de çok seviyorum ve aldıkları ücretleri sonuna kadar hak ediyorlar bence. :)

Bence de Sibel karakteri konağa yerleşecektir ve işler daha çok karışacaktır. :)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Tüm oyuncular çok iyi para alıyor. Ve aldıkları parayı oyunculuklarıyla hak ediyorlar. :)

zara85

Favori Üye
Reaksiyon puanı
84
Puanı
129

Ece Uslu elbette iyi bir oyuncu ama Ebru gibi bir karekteri oynayip risk almadi. Özlem Conker aldi ama söyle bir bakarsan hangi karekter daha zor Ebru mu Narin mi?

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,424
Puanı
1,060
Ece Uslu elbette iyi bir oyuncu ama Ebru gibi bir karekteri oynayip risk almadi. Özlem Conker aldi ama söyle bir bakarsan hangi karekter daha zor Ebru mu Narin mi?

Bence ayrım yapmamalısın iki karakter hakkında. İkisi de eşit derecede rollerini iyi yapıyorlar. :)

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
iyi aliyorlarmis hatta super :) ben dizinin ilk bolumunu az once izledim cok guzel simdiye kadar neden izlemedim ki :( harika bir dizi :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
hepsi süper paralar alıyolar ama normaldir dizi reytinglerde harika gidiyo

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Bence Ebru karakteri daha zor Narin'e göre ama ikisi de döktürüyor bence oyunculuklara baktığımız zaman. :)