Karadayı 57.Bölüm Fragmanı

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Turgut cancağazım sen bu hallere düşcek adammıydın :kiki:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
turğut hakettiği yere girdi sonunda sevindim bu işe mahir acaba ne getirdi ?

farahım zeynebim yine muhteşemsin :)

Turgut Savcı dönüşü olmayan bir yola girdi..Baksana Mahir yine boş durmuyor cezaevine bi'şey götürmüş..Ne olabilir acaba??

mahirin pis işlerini yapan adam ölmeseydi iyi olurdu mahir bu şekliyle bir yolunu bulup çıkabilir @ABAY_06 nın dediği gibi ?

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060

mahirin pis işlerini yapan adam ölmeseydi iyi olurdu mahir bu şekliyle bir yolunu bulup çıkabilir @ABAY_06 nın dediği gibi ?
Turgut çıkar ordan elinde sonunda sonra finale kadar mahir'i rahat bırakmaz :(

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

Suat'a zebani'ler göründü zannımca enson mal mal bakıyordu.

Senaristler adalet yerini bulacak dediler ben Turgut'un asılacağına eminim.:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ama turgut karısını öldürmekten tutuklandı ve yargılanıyor bu ayrıntıyı unutmamak lazım yanı savcıyı öldürdüğü için değil karısını öldürdüğü için tutuklandı baş savcı cinayetinden hala turgutun yaptığını kanıtlayamadılar nazif hala suclu ihtimalinde bulunuyor çünkü turgut savcı cinayetinden ceza almadı bu ayrıntıyı hatırlatmak lazım :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ama turgut karısını öldürmekten tutuklandı ve yargılanıyor bu ayrıntıyı unutmamak lazım yanı savcıyı öldürdüğü için değil karısını öldürdüğü için tutuklandı baş savcı cinayetinden hala turgutun yaptığını kanıtlayamadılar nazif hala suclu ihtimalinde bulunuyor çünkü turgut savcı cinayetinden ceza almadı bu ayrıntıyı hatırlatmak lazım :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
O yüzden Mahir&Feride evlenemediler.:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Turgut çıkar ordan elinde sonunda sonra finale kadar mahir'i rahat bırakmaz :(

turgutu diziden ayırmayacaklar sanırım dizi bitene kadar ?

turgutun kazada ölmesini bekliyordum ama reyting kaygısıyla sanırım öldürmeye kıyamadılar oysa yabancı dizilerde hiç ummadığımız karakterler anında ölüp gider yerine gelen rahatlıkla doldurur boşluğu... bizdekilerin toto yemiyor yenisini koymaya ?

anca oyuncu rahatsızlığı vesaire sebebiyle ayrılmak isterse ayrılıyor mecburiyetten ?:)

WesTxCoasT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,448
Puanı
609
Bu eylül meselesi memleket meselesine döndü ama her yerde fragmanı kuscam artık :bağır:

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
yanii mahirr adalet yerini buldu diye davranıyor ama mahiri ilgilendiren şeyy savcı cinayeti olmalı turgutun karısından alıcağı ceza onları alakadar etmez tatminde etmez :):):) finale kadar uzayacak gibi görünüyor bu durum o_O
Mahir ipin ucunu bir tarafından tutup Turgut Savcı'yı cezaevine gönderdi.Başsavcı cinayeti sonuçlanmadı o konuda da mutlaka mahkemeye delil sunacaktır.Şimdi Turgut içeride olduğu için delilleri karartma gibi bir şansıda kalmadı.:)