Karadayı 101.Bölüm Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ayy songüle hiç ama hiçç üzülmüyorum bacım sen osman senin peşinden koşarken çocuğa bakmadın bile gittin abin yaşında yasinin peşinden koştun durdun sonra yasinle nişanlanıp bu seferde osmanı tekrardan baştan çıkardın şimdide osman diye koşuyorsun
bazıları herşeyi hak ediyor gerçekten o_Oo_Oo_Oo_O

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yasin'e yazık oldu yaa nasıl da konuştu öyle.

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
Yasin dogru oloani yapti

Mahir Feride sarilmasi neydi oyle

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Feride'nin mutluluğu sevinci ne güzel öyle yaa.

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Mahir gelseydi de öyle bitseydi keşke.

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
Ben bolumu begendim.Hersey guzeldi bir tek Belginin Feridenin hamileligini ogrenmesi iyi olmadi

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
mahir göremicek demekki cnm eğer mehmet saimin kim olduğunu öğrenicek olaydı mahir görünce biterdi demekki kim olduğunu öğrenemicek haftaya mehemt saim bey görünmeden kurtulup gidicek
:-):-):-)

Aynen Mahir görseydi keşke ve öyle bitseydi. Bu kadar yaklaşmışken bir sorun çıkmaz inşallah. :D

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,183
Puanı
1,061
5 bölümlük Karadayi birikmisti, bir hafta icinde hepsini izledim ve artik yeni bölüme yetistim. :D

5 bölümde cok sey olmus. Yusuf ve Seyis, Nail'i Beyefendi ugruna satmis ve Nail böylece diziye veda etmis oldu.

Ilknur'un ailesini geride birakip, bile isteye, cocugunun katili olma ihtimali olmasina ragmen Seyis ile evlenmesi gercekten büyük sacmalik. Sonu hayirli degil gibi geliyor bu is bana.

Feride'nin Belgin'i hapishane'ye göndermesi, Belgin'de intikam duygularini kabartacaktir diye düsünüyordum ki büyük ihtimal öyle olacak, 101. bölüme bakacak olursak. Ki Feride'nin hamile oldugunu ögrendi, artik tek tarafli aski icin her seyi yapacak göz var o kadinda.

Yasin depresyona girecek girdi bu gidis. Hem mesleginden uzaklastirma aldi, hem sevdigini kaybetti. Aslinda böyle olacagi biraz belliydi ama yine de her sey üstü üste gelmesi yedi bitirdi adami. Ama 101. bölümde Osman'a git onu mutlu et demesi, ne kadar Songül'ü sevdigini gösteriyor. O kadar bu aileye yardim eden bir adama yapilir mi bunlar dedirtti bu olay aslinda.

Beyefendi iyice köseye tikanip kaldi. Kendi adamlari bile artik ona dogru dürüst yardim edemiyor. Adnan tam Karadayi'yi bitirdi diyorduk ki Feride meslegini kaybetme ihtimaline ragmen taniklik yapti ve cekti kurtardi sevdigini. Helal. :D

Yusuf ve Seyis, Mahir sebebiyle birbirine girdi, yetmedi planlari istedikleri gibi gitmedi ve Yusuf, Beyefendi'den hesap sordu. Sonu büyük ihtimal ölüm olacaktir.

Mehmet Saim'in Feride'ye attigi tokat, Feride'yi kendine getirdi. Artik gercekleri ögrenmesi an meselesi. Ama bunlari ögrendiginde cocugu kaybetmese bari.

Seyis, kendini bicaklayan Bülent'i öldürür mü emin degilim. Ilknur sebebiyle yapmaz gibi geliyor bana.

Orhan, Seyis'ten ayrildi tabi bu izledigim bölümlerde ve Abisi ile birlikte hareket ediyor. Hatta Karadayi adina Yusuf'un mekanini bile basti, helal. :D

Necdet yine Karadayi cinayet isledi olayinda kilit rol üstlendi, ayni ilk basta Nazif Baba'yi iceriye tiktiklari gibi. Feride'yi kacirdi, Turgut isini bozdu ve Beyefendi'den hemen darbe'yi yedi. Delirdi, bu sefer de Ayten'den darbe'yi yedi ve hastanelik oldu. Adam darbe yiye yiye ayaklanacak ve intikami fena olabilir. :D
Bu arada Sueda büyük ihtimal cocugu ile birlikte ölür gibime geliyor. Necdet'i daha da intikam duygularina sürükleyecek seyler bunlar.

Gelelim kilit isim Turgut'a. Adam hedefine ulasmak icin Mahir'e yardim ediyor ya, yani 101 bölüm Karadayi izledim böyle bir sey aklima gelmezdi. :D
Feride'yi kurtardi, Feride'yi mahkemeye yetistirdi ve Mahir kurtuldu. Yetmedi ondan önce cinayette ipucu bulmak icin yardim etti ve buldu da. Üstüne Mahir'i Beyefendi'ye götürecek yolu da acti. Bakalim Mahir ögrenince neler olacak.

Feride'nin hamilelik halleri cok güldürecek bizi gibi geliyor. Daha belli olmadan yemeklere saldirmasi gece koptum o sahnede. :D

5 bölümü arka arkaya izledim ve tek söyleyecegim su: [HASHTAG]#KaradayiBirEfsanedir[/HASHTAG] Kiskananlar catlasin. :D

@ozgur2113 @gizem ak @ABAY_06 @sürgünüm