Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@sokak sanati kadar mutlu olan yoktur şuan dizisi bitti biz izlemeye basladık hele benim izlemem :F
Ben ilk sezonu izlemiştim zaten, şimdi sıkıntıdan toptan başladım. :A

Senin izlemene baya şaşırdım, olay olmuş başlaman. Seveceksindir diziyi, Ay Yapım'ın iyi işlerinden oldu. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben ilk sezonu izlemiştim zaten, şimdi sıkıntıdan toptan başladım. :A

Senin izlemene baya şaşırdım, olay olmuş başlaman. Seveceksindir diziyi, Ay Yapım'ın iyi işlerinden oldu. :D
piskopat manyak karakterleri seviyorum emir de aras kadar hosuma gitti başlıyayım dedim hem @sokak sanati na süpriz yaparım diye tabi oda tahmin edemedi bukadar olucağını
:A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Yiğitt şu absürt arkadaş @Billy Kane 'de başlamak istiyordu onuda alın diziye.:A
@Billy Kane ile ortak dizi daha izlemem ertuğrulumuzu sattı
u075.gif
u075.gif
u075.gif
@Yiğitt @EFE UYSAL

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2. BÖLÜM

Kemal ve Emir çekişmeleri ihale üzerinden başladı diyebiliriz. Kemal'in İstanbul'a gelişi de olay oldu. Nihan ile bakıştıkları sahne güzeldi, Nihan şaşırıp kaldı. :A

Son sahne güzeldi. Emir ve Nihan'ın evlilik yıl dönümüne Kemal de geldi. Nihan şok olup kaldı normal olarak, düşünsenize eski sevgiliniz evlilik yıl dönümünüze geliyor. :F (Bu arada Burak'a takım elbise çok yakışıyor @Çiğdem- :bhr: )​

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2. BÖLÜM

Kemal ve Emir çekişmeleri ihale üzerinden başladı diyebiliriz. Kemal'in İstanbul'a gelişi de olay oldu. Nihan ile bakıştıkları sahne güzeldi, Nihan şaşırıp kaldı. :A

Son sahne güzeldi. Emir ve Nihan'ın evlilik yıl dönümüne Kemal de geldi. Nihan şok olup kaldı normal olarak, düşünsenize eski sevgiliniz evlilik yıl dönümünüze geliyor. :F (Bu arada Burak'a takım elbise çok yakışıyor @Çiğdem- :bhr: )​

Burak her anlamda ezik bence dizide hele genclik halleri neydi öyle ayoll :A :A :A @sokak sanati

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
4. BÖLÜM

Emir Kozcuoğlu yavaş yavaş aileye sızmaya başladı, zaten bu bölüm Kemal'i ''Allah birliğinizi bozmasın'' diyerek de ufaktan tehdit etti. İlk iş sazan Tarık oldu. Tarık çok itici yav, her şeye mız mız. Çocuk gibi. :T:

Vildan ve Leyla kavgaları da yakında başlayacak, bu bölüm onun da startı verildi.

Son sahnede Kemal ve Nihan yan yanayken kapı çaldı, güzel yerde bitti. :X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
7.Bölüm emirin üstüne fazla gidildi bu bölümde :( ev alma yarısına düştüler kemale sana vericez dediler ama onun sebebini anlayamadım :A birde emirin metresi karnını tuttu hamile olabilir :F

birde bu kemal nekadar gıcık sen kendi işine baksana ayoll :ppp: emiri zor duruma düşürdü inssat konusunda birde babasıda emire kızıyor ama ilerki bölümlerde emir dayağı atacak o gıcık herife :Z:Z:Z

son sahnede kemal ile nihalı birlikte yakaladı emir bakalım ne olur :A

@sokak sanati

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
7.Bölüm emirin üstüne fazla gidildi bu bölümde :( ev alma yarısına düştüler kemale sana vericez dediler ama onun sebebini anlayamadım :A birde emirin metesi karnını tuttu hamile olabilir :F

birde bu kemal nekadar gıcık sen kendi işine baksana ayoll :ppp: emiri zor duruma düşürdü inssat konusunda birde babasıda emire kızıyor ama ilerki bölümlerde emir dayağı atacak o gıcık herife :Z:Z:Z

@sokak sanati
Sen kaç bölümünü izlicen :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
7.Bölüm emirin üstüne fazla gidildi bu bölümde :( ev alma yarısına düştüler kemale sana vericez dediler ama onun sebebini anlayamadım :A birde emirin metesi karnını tuttu hamile olabilir :F

@sokak sanati

O son sahnede Neslihan iyi oynamıştı. Emir geliyor şov yapıyor yine. Kemal ezik sümüklü sinek gibi yine:A

Kemal evi trajedi ile alıyor. Kadın Kemal'e acıyıp veriyordu galiba.:F Konuşup ikna ediyor işte. Kadını neyse. Emir ilk kez kaybetti sanırım. Arada böyle kaybetmeler oluyor malesef.:(

74 bölüm izlicen vovvv. :F

Diziyi izliyorsan gel yoksa bye:A Bence İzle Emir için. Hızlı hızlı izlersin zaten. :A