Kara Para Aşk 18.Bölüm Fragmanı

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Fragmanımız çok güzel :bhr: Tuba ve Engin'in müthiş uyumu bu fragmanda çok baskın bir şekilde göstermiş kendisini :) Sabırsızlıkla bekliyorum :oley:

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ömer'in itiraftan önce Sami Amir'e gidip duygularını anlatmasaydı keşke. Ömer ondan da bıçak yicek gibi geliyor sadece bununla sınırlı kalmıcak çünkü onunda planları var gibi. Neyse frahmanı çok beğendim Çarşamba gelmek bilmez şimdi. :)

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Ömer'in itiraftan önce Sami Amir'e gidip duygularını anlatmasaydı keşke. Ömer ondan da bıçak yicek gibi geliyor sadece bununla sınırlı kalmıcak çünkü onunda planları var gibi. Neyse frahmanı çok beğendim Çarşamba gelmek bilmez şimdi. :)
Bence iyi ki anlatmış Sami'de iyi ki gidip Elif'le konuştu yoksa böyle güzel sahneler göremezdik :D bu bölüm Elif&Ömer'in bölümü olacak :Z
Çarşamba çabuk gel :D

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
Fragman guzelde ama keske senaristler biraz yaratici olsalar.Arabadaki sahne Karadayicilar bilmem hatirladimi:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Fragman guzelde ama keske senaristler biraz yaratici olsalar.Arabadaki sahne Karadayicilar bilmem hatirladimi:)
aaaa bu konuya deyinicektim ben ama sonra tepki çekerim diye karıştırmamıştım:-):-)
genel olarak mahir feride sahnelerini kara apra aşkta tekrarlarını sunuyorlar bizlere
hatta şöyle birşey var cnm mahir kızdığında ferideye hakime hanım diyorya feridede mahire mahir kara diyor burdada elif kızdığında ömere komiser olarak hitap ediyor ömerde peki sinyolinamı ne öyle birşey diyor yanı kızdıklarındakı hitapları bile aynı bu şekilde ömer elif aşkı dizide gerçekçiliğini yitiliyor ben ilks ezodnan itibaren metin nulufer aşkını destekliyorum kötü karakterde olsa dizideki gerçek aşk metin nulufer aşkı bence :love1::love1::love1:

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Hüseyin'in yavaş yavaş vicdanı ağır basmaya başlyacak ve sonunda iyi tarafa geçecek, bayılıyorum böyle hikayelere :X Her zamanki gibi heyecanlı bir bölüm bekliyor bizi :)
Vicdanı ağır basarmı şüpheli, sonda bazen sevmek vazgeçmektir sözü kimin için söylendi acaba? (b)

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
aaaa bu konuya deyinicektim ben ama sonra tepki çekerim diye karıştırmamıştım:-):-)
genel olarak mahir feride sahnelerini kara apra aşkta tekrarlarını sunuyorlar bizlere
hatta şöyle birşey var cnm mahir kızdığında ferideye hakime hanım diyorya feridede mahire mahir kara diyor burdada elif kızdığında ömere komiser olarak hitap ediyor ömerde peki sinyolinamı ne öyle birşey diyor yanı kızdıklarındakı hitapları bile aynı bu şekilde ömer elif aşkı dizide gerçekçiliğini yitiliyor ben ilks ezodnan itibaren metin nulufer aşkını destekliyorum kötü karakterde olsa dizideki gerçek aşk metin nulufer aşkı bence :love1::love1::love1:
sendemi Nilmetcisin?) ben Nilufere gicik oluyorum:ppp:ama Metin muthis karakter

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Elif&Ömer çiftini Mahir ve Feride çiftine benzetenlere gülüyorum sadece zerre benzerlikleri yok bazı replikler sahneler aynı denmişte ona bakarsanız bir çok dizide aynı sahneler aynı replikler kullanılıyor o zaman her çift birbirine benziyor :D

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
Elif&Ömer çiftini Mahir ve Feride çiftine benzetenlere gülüyorum sadece zerre benzerlikleri yok bazı replikler sahneler aynı denmişte ona bakarsanız bir çok dizide aynı sahneler aynı replikler kullanılıyor o zaman her çift birbirine benziyor :D
Dizyi izlemiyorsansa nerden biliyorsun benzemediklerini.Fizik olarak benzemiyorlar tabiiki ama sahneler nerdeyse ayni ve bunu bir cok kisi soyluyor hatta ablam sirf benzelirkler cok diye birakti diziyi .Ozellikle 1 sezon

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Dizyi izlemiyorsansa nerden biliyorsun benzemediklerini.Fizik olarak benzemiyorlar tabiiki ama sahneler nerdeyse ayni ve bunu bir cok kisi soyluyor hatta ablam sirf benzelirkler cok diye birakti diziyi .Ozellikle 1 sezon
Benim annem ablam 2 diziyi de izliyor onlara sordum var mı böyle benzerlik diye ablam alakları bile yok dedi :) ki bence de öyle netten baktım mahir feride sahnelerine hiçbir benzerlik göremedim Elif&Ömer çifti çok başka çok özel ve şuan tv'de olan hiç bir çifte benzemiyorlar :)