Kara Para Aşk, 1 Yaşında!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,183
Puanı
1,061
thumbnail_1426162827.jpg

ATV'nin sevilen dizisi Kara Para Aşk, bugün 1. yılını kutluyor!

12 Mart 2014 tarihinde ekranlara gelmeye başlayan ve kısa zamanda kendine hatırı sayılır bir izleyici kitlesi edinen Kara Para Aşk, 1. yaşına girdi. Dün akşam 37. bölümü yayınlanan dizinin başrollerini Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün paylaşırken, yapımın kadrosunda Erkan Can, Öykü Karayel, Burak Tamdoğan ve Işıl Yücesoy gibi isimler de yer alıyor.

Zengin bir ailenin genç ve güzel kızı Elif ile başarılı polis Ömer arasındaki aşkı ilginç bir atmosferde izleyiciye sunan yapımın senaristliğini Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon, yönetmenliğini Ahmet Katıksız, yapımcılığını ise Ay Yapım üstleniyor.

Birçok ülkeye satılarak büyük başarılar elde eden dizi, bu aralar reytinglerde keskin bir düşüş yaşamasına rağmen hala sosyal medyanın en çok konuşulan yapımlarından biri.

Biz de FavoriForumum ailesi olarak ilgiyle izlenen yapımın doğum gününü kutluyoruz.

Son düzenleme:

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
Ilk sezon guzel,ikinci sezon Engin hatrina izledigim dizi.Reytingleri hic bir zaman ahim sahim olmadi,2 sezon duzelir diye umuyorduk ama 1 sezonki reytinglerini mumla ariyoruz...

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
kutlarım, büyük başarı bu reytingle hala devam ediyor

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
Tebrikler ama beklenenin çok altında gidiyor reytinglerde hiçbir zaman belli bir reyting seviyesini geçemedi hayal kırıklığı oldu

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,676
Puanı
1,061
Kara Para Aşk'ı ilk ben duyurmuştum şimdiki senaryoya ve reytinglerde bakıyorum da keşke haber açmasaymışım diyorum.

Diziyi başından beri izlememe sebep olan Engin Akyürek, Tuba Büyüküstün ve diğer tüm oyunculara tebrikler (Neboş hariç :D)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,692
Puanı
1,061
Kara Para Aşk'ı ilk ben duyurmuştum şimdiki senaryoya ve reytinglerde bakıyorum da keşke haber açmasaymışım diyorum.

Diziyi başından beri izlememe sebep olan Engin Akyürek, Tuba Büyüküstün ve diğer tüm oyunculara tebrikler (Neboş hariç :D)
neboş profil resmimdeki ödülü sana gönderiyor :F