Karşı Cinsten Olsanız Kendinizle Çıkarmıydınız?

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Omg :D Aynı konuyu sana özgün konu tavsiyesi olarak vermeyi düşünüyordum :D Oha ya çok pis şaşırdım :D
Soruya gelirsem ben arkadaş olurdum heralde :D Kendimden niye hoşlanayım ki :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Omg :D Aynı konuyu sana özgün konu tavsiyesi olarak vermeyi düşünüyordum :D Oha ya çok pis şaşırdım :D
Soruya gelirsem ben arkadaş olurdum heralde :D Kendimden niye hoşlanayım ki :D

yani kız olsaydın şimdiki sen gibi bir erkek görseydin karşında çıkarmıydın çıkmazmıydın olay bu sanırım :))

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
nedir olay :))

ben yzdığımı okuyunca kafam karıştı nasıldı karşıdaki kişi ben yerindeyse ben karşıdaki kişinin yerindeysem yerinde olduğum kişi ben olduğum kişiye aşık olurmu? böyle birşeydi?
Sen kız olduğunu düşün mesela. Adın da Selime olsun :D Hayat karşına şu anki seni yani Selimi çıkarıyor (Tıpatıp seninle aynı,düşünceleri,görünüşü vb.) Selime Selimle çıkar mıydı? diye soruyor :) Ama sen Selime olarak çıkıp çıkmayacağına karar vereceksin :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sen kız olduğunu düşün mesela. Adın da Selime olsun :D Hayat karşına şu anki seni yani Selimi çıkarıyor (Tıpatıp seninle aynı,düşünceleri,görünüşü vb.) Selime Selimle çıkar mıydı? diye soruyor :) Ama sen Selime olarak çıkıp çıkmayacağına karar vereceksin :)

ben selimle selimeyi birbirine yakıştırdım :))

ama tabi selime selime benziyorsa tipçe selim başka birini arasın :)) selimenin berene benzemesi lazım selimin ikna olması için :)))

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,777
Puanı
1,061
selim selime mutlulklar diliyoruz çiftimize :D herkesi dans pistine alalım 1-2-3-foro ağrı dağın eteğinden:F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yahu kendini arzulamak gibi bişey olsa gerek :F:F İstemezdim ama @berkan'ın dediği gibi arkadaş olsakda yeter hani.

• Beğendim
Reactions: RüzgarGülü

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yahu kendini arzulamak gibi bişey olsa gerek :F:F İstemezdim ama @berkan'ın dediği gibi arkadaş olsakda yeter hani.

konu dağıldı sanırım :)))

konuyu tam anlayamadık gibi şimdi karşıdaki cins olsak karşıdakicinsin tipi şimdiki tipimize benzeyecekse arkadaş bile olamayız :)))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
konu dağıldı sanırım :)))

konuyu tam anlayamadık gibi şimdi karşıdaki cins olsak karşıdakicinsin tipi şimdiki tipimize benzeyecekse arkadaş bile olamayız :)))
ahahaha :F:F Ruhlar aleminde yaşamıyoruz ama şekilciliğe önem verme :X Huyun güzel senin arkadaş ol en uzak ihtimal:X