eTV Kanlı Ay - 3.Bölüm

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,972
Puanı
1,060
Dizine uzun süre daha zaman ayiramayabilirim ama paylastikta beğenimi verip kisa yorum yaparim.
Daha öncede belirtiğim gibi en baştan okuyacagim çünkü unuttum çogu detayı :) ve iyice detayli okunmasi gereken bir dizi :D @Tolstoyevski

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Kısmetse bu perşembe veya cuma. Malum stokta hiç bölüm yok, her bölümü yayınlanmadan hemen önce yazıyorum plansız olması kötü oluyor. :D
Bence stok yapmalısın. Üşenme, en azından 1-2 bölüm önden git. Yayınlamadan önce gözden geçirme imkanın oluyor böylelikle. Benim 11 bölüm oldu bile :D

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bence stok yapmalısın. Üşenme, en azından 1-2 bölüm önden git. Yayınlamadan önce gözden geçirme imkanın oluyor böylelikle. Benim 11 bölüm oldu bile :D

Haklısın ben de öyle düşünüyorum zaten hep stok yapmak istedim ama üşengeçlik geçit vermedi. Neyseki İstanbul'da hava bulanık bugün yarın, tam uygun zamanlar. :D

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi

Dünkü aksilikten sonra bu sabah yayınlanacaktı ama reytingsel gerekçelerden dolayı yarın akşama ertelendi. :D

4.bölüm beklentileri düşük olsun bu arada çünkü tamamen ara bölüm oldu ve ilk 3 bölümden oldukça uzak

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,357
Puanı
1,061
Dünkü aksilikten sonra bu sabah yayınlanacaktı ama reytingsel gerekçelerden dolayı yarın akşama ertelendi. :D

4.bölüm beklentileri düşük olsun bu arada çünkü tamamen ara bölüm oldu ve ilk 3 bölümden oldukça uzak
Yarın HODun 2.bölümünü yayınlayacağım. İtiraflar da yarın. :D Zor bir gün olacak. :D

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yarın HODun 2.bölümünü yayınlayacağım. İtiraflar da yarın. :D Zor bir gün olacak. :D

Zaten geceye doğru yayınladığım için problem olmaz, Kanlı Ay'ı ay ortaya çıkmamış, karanlık basmamışken yayınlamak yakışmazdı. :D

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,357
Puanı
1,061
Zaten geceye doğru yayınladığım için problem olmaz, Kanlı Ay'ı ay ortaya çıkmamış, karanlık basmamışken yayınlamak yakışmazdı. :D
Ben de aynı saatlerde yayınlamayı düşünüyordum. :D Bence Kanlı Ay Salı gecesine daha çok yakışabilir, en azından reytingler için. :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ben de aynı saatlerde yayınlamayı düşünüyordum. :D Bence Kanlı Ay Salı gecesine daha çok yakışabilir, en azından reytingler için. :A

Reytingler aslında çok da önemli değil benim için sonuçta sonuncu da olsam birinci de olsam cebe para girmeyecek ama yine de reytingin son günü yayınlamak da olmaz formalite icabı olsa bile :A

Sen 22 ben 23 civarı o zaman. :D

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,357
Puanı
1,061
Reytingler aslında çok da önemli değil benim için sonuçta sonuncu da olsam birinci de olsam cebe para girmeyecek ama yine de reytingin son günü yayınlamak da olmaz formalite icabı olsa bile :A

Erteledin? :D

Erteledin? :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İnsanlıktan çıkıyorum ve öldürdüğüm fareyi bir güzel temizledikten sonra çiğ çiğ iştahla ağzıma atıyor, zevkle çiğniyor, çiğniyor, çiğniyor ve yutuyorum. Kuyruğunu yemiyorum ama, yere tükürüyorum.

Et ve kan beni biraz olsun kendime getiriyor.

Tühh allah belanı vermesin senin ayoll @Tolstoyevski :F :F :F

@XanTier in dizisini seninkinden kaliteli olarak seçiyorum en azından parmak kopartıyor yemek düzeni düzgün :A :A :A

@XanTier

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
İnsanlıktan çıkıyorum ve öldürdüğüm fareyi bir güzel temizledikten sonra çiğ çiğ iştahla ağzıma atıyor, zevkle çiğniyor, çiğniyor, çiğniyor ve yutuyorum. Kuyruğunu yemiyorum ama, yere tükürüyorum.

@XanTier in dizisini seninkinden kaliteli olarak seçiyorum en azından parmak kopartıyor yemek düzeni düzgün :A :A :A

@XanTier
Teşeşkkür ediyorum sayın kraliçem :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi

@XanTier

İdrar sahnesi hakkında ne düşünüyorsun :A