'Kanatsız Kuşlar' Haftaya Farklı Saatte Yayınlanacak!

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Ve böylelikle dizi süreleri kısalir artık gecede 2 dizi izlemenin yolu açılır :Z
İnşallah öyle olur.
Galiba Atv en uzun süreli dizilere sahip.
Reklam düzeni en düzgün kanal(avrupa olarak) Star tv 8 ve kanal D de bulunan program ve dizileri mecburi internetten bakıyorum.
5 dakikada bir sucuk salam ve estetik reklamlarından gına geldi :A sizden 1 buçuk saat sonra bitiyor program/diziler.
Atv en iyisi. Avrupa yayını Tr ile birebir aynı gidiyor ve burda yorumlaması bile zevkli oluyor :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İnşallah öyle olur.
Galiba Atv en uzun süreli dizilere sahip.
Reklam düzeni en düzgün kanal(avrupa olarak) Star tv 8 ve kanal D de bulunan program ve dizileri mecburi internetten bakıyorum.
5 dakikada bir sucuk salam ve estetik reklamlarından gına geldi :A sizden 1 buçuk saat sonra bitiyor program/diziler.
Atv en iyisi. Avrupa yayını Tr ile birebir aynı gidiyor ve burda yorumlaması bile zevkli oluyor :)
Avrupa reklamları nasıl tam bilmiyorum ama ben bi ara kaçırdıgım dizieri avrupa kanallarından takip edeyim nasılsa geç başlıyor diye tövbe yarabbim etmeseydim dedim :F Reklamlar gerek berbat şekilde yayınlanıyor gerek ne biçim çekilmişler.F
İnş bu düşüncemiz gerçekleşir:A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,444
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Avrupa reklamları nasıl tam bilmiyorum ama ben bi ara kaçırdıgım dizieri avrupa kanallarından takip edeyim nasılsa geç başlıyor diye tövbe yarabbim etmeseydim dedim :F Reklamlar gerek berbat şekilde yayınlanıyor gerek ne biçim çekilmişler.F
İnş bu düşüncemiz gerçekleşir:A
8 dk reklamları var onuda Sihirli annem zamanındsn biliyorum