YS Kanal Kimliği ve Projeler Tanıtımı (Kanal Yenisu)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bana niye olmuyor ya:( Avci filan değil de uzaylı filan gelsi keşke. En azından olma olasılıgı daha cok heycan duyardım uyandiğimda günüm güzel geçerdi:X
Seam ve Dean ile yan yana geliyoruz avcılık ediyoruz öyle bir çok kez farklı zamanlarda gördüm :F @xemrexxx Çatlasın fotolarıyla idare ediyordu :A :A :A

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,436
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Hhaha vlla :F :F :F

Birde rüyada ne zaman canavar yakalayacak olsa oan uyanıyorum :F Rüyada ölmek diye bir eşy yokmuş oan insan hemen uyanıyormuş ölümcül tehrike anında :A :A :A
Kanal d satılırsa diye bir önlemdi Mehmet bir cihan fatihi başlayınca önlemimi alıyım dedim @Çiğdem- @eskici Bütün fatih dizileri zarara uğrattı kanal d yi çünkü

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,436
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Yeni Arka Sokaklar lazım bir iki bombalı dizi çıkarır 10 ar yıl gider :A :A :A @pompy
Demirören alırmı bilmem Çocuklar Duymasın gidebilir belki Atv de yaptığı bölümden kaynaklı Beşiktaşın eski başkanı ve babası Türkiye futbol federasyonu başkanında artık maçlar cumartesi pazar pazartesi olur
Saat 19 da maçlar olur
Türker İnanoğlu doğru hissetti
Cuma 19.00 da Beşiktaşın maçları yayınlanabilir

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Demirören alırmı bilmem Çocuklar Duymasın gidebilir belki Atv de yaptığı bölümden kaynaklı Beşiktaşın eski başkanı ve babası Türkiye futbol federasyonu başkanında artık maçlar cumartesi pazar pazartesi olur
Saat 19 da maçlar olur
Türker İnanoğlu doğru hissetti
Cuma 19.00 da Beşiktaşın maçları yayınlanabilir
O günlerde yayınlamıyor mu zaten :A