Kanal D'nin Yeni Sezon Tanıtım Filmi Yayınlandı!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kanal D'nin Yeni Sezon Tanıtım Filmi Yayınlandı!

CPRb019UkAAypYE-150x150.jpg

Türkiye'nin sevilen kanalı Kanal D'nin yeni yayın dönemi tanıtım filmi yayınlandı.

Kanalda, geçtiğimiz sezondan devam eden Kurtlar Vadisi Pusu, Güllerin Savaşı ve Poyraz Karayel dizilerinin yanı sıra yaz sezonunun sevilen dizileri Güneşin Kızları, Kalbim Ege'de Kaldı ve Yaz'ın Öyküsü dizileri ve yeni sezonun merakla beklenen yeni dizileri ve programlarının ekran yüzleri Müslüm Gürses'in sevilen şarkısı Hangimiz Sevmedik şarkısı eşliğinde tanıtımda yer aldı.

'#dligibisevmek' etiketiyle yayınlanan tanıtım filmi şimdiden büyük ilgi göreceğe benziyor.

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Güzel ve samimi bir tanıtım olmuş. Özellikle Poyraz Karayel ekibi tek kelimeyle harika. :bhr:

Bu arada Kalbim Ege'de Kaldı'yı göremedim, büyük ihtimalle çekimler nedeniyle yoktu. (b)

Son düzenleme:

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Çok güzel olmuş da.KEK final yapmayacağı halde yok , Yaz'ın Öyküsü haftaya final yapıyor ama tanıtımda var :A

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Çok güzel olmuş, Poyraz'ım, Ayşegül'üm, Sinan'ım ve Bahri Baba'm çok güzel görünüyorlar, deli gibi seviyoruz efem. :bhr:

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
tanıtımı beğendim oldukca sıcak ve samimi olmuş kanal d başarılı bir iş çıkarmış

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Tanıtım güzel ve samimi olmuş ben beğendim. :D Şu tanıtımda bir de Beş Kardeş ekibi olsaydı ne güzel olurdu. :( Bu şarkıyı bu sene o diziden duymaya alışmışım.

Bu arada Kanal D'nin Aşka Gebe ve Kerem'in dizisi dışında yeni dizilerinden niye kimse yok anlamadım.

Yine de bir FOX'unki kadar güzel değil tanıtım. :A

Bu arada Poyraz'cım Karayel ekibi süper. :bhr:

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
yaz'ın öyküsü'nü alarak ayıp etmişler. hem diziyi bitir, hemde yeni sezon çekimlerine çağır..

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
İlk başlarını neden o kadar sıkıcı yapmak için uğraşmışlar ki? Samimi ve güzel ama görsel anlamda yetersiz buldum. Star'ın tanıtımına göre çok daha iyi o ayrı. :)

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Bana nedense siyasi parti reklamlarını hatırlattı ama yine de özellikle Poyraz Karayel ekibinin olduğu yerler olmak üzere güzel denebilecek bir tanıtım olmuş. Bir de her tanıtımda olduğu gibi bu tanıtımda da Beyaz, Kanal D'nin sahibiymiş gibi davranmış ama neyse artık olsun o kadar. :D

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,432
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bana nedense siyasi parti reklamlarını hatırlattı ama yine de özellikle Poyraz Karayel ekibinin olduğu yerler olmak üzere güzel denebilecek bir tanıtım olmuş. Bir de her tanıtımda olduğu gibi bu tanıtımda da Beyaz, Kanal D'nin sahibiymiş gibi davranmış ama neyse artık olsun o kadar. :D
zaten öyle sayılır bir kendine paket program dedi pelin kızdı Arka sokakları tehdit etti kanalından kovdu

Buyur Burdan Bak var mıydı reis :D
hayır ama o kanal d nin yeni dizisi

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
En iyi 2. Tanıtım olmuş. Poyraz çok iyi duruyor.:D Eğlenceli mutlu eden samimi bir tanıtım ama gerçekten Fox en iyisi:D

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
@ozgur2113 başka dizisi var mı ki onlardan başka.Bir de Anneler Analar var onu biliyorum :A

@Yiğitt buyur burdan bak var mıydı :)
Analar ve Anneler dışında açıklanan birkaç dizi daha vardı mesela Seni Kimler Aldı, Umut Rüzgarları vs. :D Ali Eyüboğlu açıklamıştı ama hiç yeni kişiler yok kaldı ki Analar ve Anneler de yok. :D