Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Kanal D - Yeni Sezon Tanıtım Filmi | 2017-2018

DIfP2S0XgAAExWd.jpg

Kanal D'nin merakla beklenen 2017-2018 sezonu tanıtım filmi yayınlandı.

Eylül ayına Vatanım Sensin, Arka Sokaklar, İsimsizler, Meryem, Çocuklar Duymasın, Ver Elini Aşk, Sevda'nın Bahçesi, Tutsak, Hayati ve Diğerleri gibi iddialı yapımlarla girmeye hazırlanan kanalda Kenan İmirzalıoğlu, Engin Akyürek, Elçin Sangu, Farah Zeynep Abdullah, İbrahim Çelikkol, Birce Akalay, Gülse Birsel gibi birbirinden ünlü isimler de gelecek aylarda yeni dizileriyle izleyici karşısına çıkacak.

İşte o tanıtım:
Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
"Yıldızların Altında" şarkısını çok güzel uyarlamışlar müziği ve bestelenişi çok beğendim. :D

Fakat daha farklı bir arka plan beklerdim yine dışarda çekim olabilirdi bu şarkıya. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Harikaaaa... Tanıtım değil, Kenan İmirzalioğlunun Halit Ergenç'ten bile daha iyi olup baş aktör olarak gösterilmesi harikaaaa:Z @Çiğdem-

@xemrexxx çatlıyorsunnnn....

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Şarkı güzel olmuş ama geçen seneki tanıtıma göre çok farkı yok. Yani daha iyi tanıtımlarını görmüştük. Farklı bir konsept olabilirmiş son iki senedir stüdyolara kapandı. Zaten şarkılar da hep başka şarkıların yeniden yazılmış hali oluyor. :A

Bu arada Kenan olmasa tanıtım az daha Vatanım Sensin'le bitecekmiş. Beyaz'a da şaşırmadım her yıl bir tanıtımın başında veya sonunda oluyor. :A

Ali İl ve Sevda Erginci de çok sempatik görünüyor ama tanıtıma damga vuranlar belli. :Z

DIffu1bW4AM6C3t.jpg

DIffvCOWsAAdwQX.jpg

DIffvx_WAAAD7hO.jpg

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Bu seneki müzik seçimi daha iyi olmuş. Ama fikir olarak Kanal D'nin farkı kalmadı stüdyoda çekecekse mavi ışıklar arkada hep. :A

Ahmet Hakan çok kötü durmuş. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Keşke stüdyoda yapmasalardı ya :D

Bergüzar Halit ve Kenan çok iyiler :Z

Elçin Sangu ve Ayça Ayşin Turan'a bayıldım :bhr:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Bu seneki müzik seçimi daha iyi olmuş. Ama fikir olarak Kanal D'nin farkı kalmadı stüdyoda çekecekse mavi ışıklar arkada hep. :A

Ahmet Hakan çok kötü durmuş. :A
Bu sezon FOX'tan umutluyum son 1-2 sezondur Kanal D'ye rakip olabilecek kapasitede tanıtımlar çıkarıyor. :A

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
İsimsizler'e pek yer vermemişler. Ayça tek dikkat çeken kadın olmuş. :hearteyes: Gülper'de baya tatlı. :bhr:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Bence geçti ya neyse. :A Şık dekorlar, farklı çekim açıları, müzikler. :bhr: Kanalın rengine göre ışığı basmıyor. :A
Özellikle geçen sene çok iyiydi bu sezon klasik stüdyo mantığına kapanmazsa güzel bir şey görebiliriz. :A

İsimsizler'e pek yer vermemişler. Ayça tek dikkat çeken kadın olmuş. :hearteyes: Gülper'de baya tatlı. :bhr:
İsimsizler'in neyini gösterecekler zaten Fatih gelince şutlanacak. :A

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Kenan'ın en sonda duruşuuu efsooo
güzel bir tanıtım olmuş ama Sibel can varken arada bi nağme attırılmasını beklerdim
Bir de daha aydınlık arka plan olabilrdi herkes siyah

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,610
Puanı
860
Bu ülkede tanıtım filmi yapacaksa en iyisini biz yaparız... Diğerleri bizi örnek almaya devam etsin...

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Kanal Dnin en iyi tanıtımı bana göre Haykiracak Nefesin Kalmasa Bile tanıtımıydı. Ve şu kutuyu seyirciye ulaştırmak için olan tanıtım. Bu bana basit geldi. Hep Arka Sokaklara çalışmış kanal. Kenan ve Elçin çok yalindi.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,599
Puanı
1,061
Harikaaaa... Tanıtım değil, Kenan İmirzalioğlunun Halit Ergenç'ten bile daha iyi olup baş aktör olarak gösterilmesi harikaaaa:Z @Çiğdem-

@xemrexxx çatlıyorsunnnn....
etiketin gelmemiş konuya girince gördüm ayol ergen dizileri izleye izleye iyice ergenleştin sen CW yi bırak bence :F @Çiğdem- @mrt-06 fazla cw dizisi izlemenin sonucu budur :A