"Kalbim Ege'de Kaldı" Dizisi Devam Edecek!

EnveR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,767
Puanı
611
Web Sitesi
beniboylesev.wordpress.com
"Kalbim Ege'de Kaldı" Dizisi Devam Edecek!

559cdf2140201163f0cc8e85-150x150.jpg

Yapımcılığını Limon Film'in üstlendiği romantik komedi türünde olan Kalbim Ege'de Kaldı dizisi yeni sezonda da devam edecek.

Başrollerinde Alper Saldıran, Oya Unustası ve Eren Hacısalihoğlu'nun rol aldığı Kalbim Ege'de Kaldı yeni sezonda da devam edecek.Alper Saldıran kendi instagram hesabından dizinin bitmeyeceğini, devam edeceğini açıkladı.

Yeni sezonda devam edeceği durumunda yeni güne geçmesi ve ya PT2`de devam etmesi bekleniyor.

Kalbim Ege'de Kaldı yeni bölümüyle Çarşamba 20:00'da Kanal D'de!

[embed] Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,039
Puanı
1,061
İlk bölümlere göre sıkıcı ilerlese de devam edecek olmasına sevindim, Poyraz geldikten sonra farklı bir gün ve saatte denenir büyük ihtimalle.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,517
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
İlk bölümlere göre sıkıcı ilerlese de devam edecek olmasına sevindim, Poyraz geldikten sonra farklı bir gün ve saatte denenir büyük ihtimalle.
acaba bu dizi ne tarafa gidecek onu merak ediyorum ya perşembe ya salı olur çünkü cumaya gelemez kara ekmek var vadinin cuma olması garanti Arka sokaklarda karşısına gelecek

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,699
Puanı
185
Gün değişikliği ile devam ettirilmesi mantıklı olur pt2 'de yayınlanırsa zaten dizinin geleceği olmaz kanal gözden çıkarmış demektir, eğer doğru gün bulunur ve pt1 de yayınlanırsa bir süre daha kanalı idare edecek ratingler alabilir ama haziranı görebileceğini düşünmüyorum..