NOW Kadın - Dizi Yorumları

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,373
Puanı
1,060
Adı: Zehra tanıtımı da yapıldı bayağı bayağı 5 gelir artık bu hafta :love1:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yemek yerken aklıma geldi. Sarp neden korkuyor(b) Bu Alp'in korkusu bence @xBUGRAx @sokak sanati @kerem
Şimdi denize düştüğünde tacizci olarak gazetelere yansımıştı(hala kayıtlara ölü olarak geçmediyse aranıyordur) Kanunda, tacizcilerin olay ne zaman yaşanırsa yaşansın 18den küçükse suç işlemiş sayılır. Zaman aşımı olmaz yani:X Şirini taciz etmekle suçlanacağindan korktugu için saklanıyor olabilir. Karısı ve pederi beynini yıkamiş bu salağin:F Bu yuzden hapse girmekten korkuyor olabilir.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yemek yerken aklıma geldi. Sarp neden korkuyor(b) Bu Alp'in korkusu bence @xBUGRAx @sokak sanati @kerem
Şimdi denize düştüğünde tacizci olarak gazetelere yansımıştı(hala kayıtlara ölü olarak geçmediyse aranıyordur) Kanunda, tacizcilerin olay ne zaman yaşanırsa yaşansın 18den küçükse suç işlemiş sayılır. Zaman aşımı olmaz yani:X Şirini taciz etmekle suçlanacağindan korktugu için saklanıyor olabilir. Karısı ve pederi beynini yıkamiş bu salağin:F Bu yuzden hapse girmekten korkuyor olabilir.

Bende öyle bi tahmin yaptım. İsmini değiştirmiş yurt dışına kaçmış. Ben katil olduğunu falan düşünmüştüm.:X

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ulan Yelloz suç sende. Direk söylemen lazımdı. Dizi bu diye uzatan sensin.s.s

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı