NOW Kadın - Dizi Yorumları

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,653
Puanı
1,060
Çok uğraştım FOX Türk için ama isim hakkından dolayı açılamıyor demişti Esra Erol. :A
Kurban yine gurbetteki seyirciler. Bu yüzden dizilerini izlediğim Medyapım'ın başka kanalla anlaşmasını istiyorum. Ayrıca bir zamanlar FOX Acrupa vardı da kapandı diye biliyorum. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,653
Puanı
1,060
Bu bölüm Kadın o kadar iyiydi ki, UTC de bir o kadar saçma sapandı.

Medyapım ve MF Yapım'a teşekkürler.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,653
Puanı
1,060
Kesinlikle eski koca gelmemeliydi :T: İkizi filan olsun anasının bile bilmediği :F yada babası küçükken ikiz kardeşin birisini kaçırmış mış mış olsun:F
Aynen öyle ya. Orjinalinde ölmüştü zaten. Şimdi tam ArBah olacak derken bu adamın gelmesi işleri mahvetmez umarım. Bakarsın Berşan Bahar'a gıcık olduğu için Arif'ten umudu kesip kafayı Sarp'a takar bu kez :A Şirin'le hangimiz daha psikopatız yarışmasına girerler. Ceyda da yakışıklı genç birini bulamadı. Anca amcalarla ikili ilişki yaşasın :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,653
Puanı
1,060
Bölümü 1 gün gecikmeli izliyorum :D Ve bugün de dışarıda olduğumdan bakamadım :D yarın izlerim bölümü , bu arada videon da açılmadı :A Ama ben anladım :A
Bende öyle yapıyorum, zaten avrupada foxtr yok :A Güzel bir bölümdü, izle bence.. Video nasıl açılmıyor ya? Bende gayet çıkıyor. (b)

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Bende öyle yapıyorum, zaten avrupada foxtr yok :A Güzel bir bölümdü, izle bence.. Video nasıl açılmıyor ya? Bende gayet çıkıyor. (b)
Bende açılmıyor uygun ülke değilmişiz :A Dizi burada çekiliyor youtube beni uygun bulmadı :A Dns ayarlarımdan muhtemelen , irlanda kullanıyorum da ben :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aynen öyle ya. Orjinalinde ölmüştü zaten. Şimdi tam ArBah olacak derken bu adamın gelmesi işleri mahvetmez umarım. Bakarsın Berşan Bahar'a gıcık olduğu için Arif'ten umudu kesip kafayı Sarp'a takar bu kez :A Şirin'le hangimiz daha psikopatız yarışmasına girerler. Ceyda da yakışıklı genç birini bulamadı. Anca amcalarla ikili ilişki yaşasın :A
Berşan da çok boş karakter olmaya başaldı. Gıcığım:X Ceyda da gözüme artık çok sempatik geliyor:X Bu arada sesi de altyapıyla elektronik filan iyiymiş :A @xBUGRAx

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,653
Puanı
1,060
Berşan da çok boş karakter olmaya başaldı. Gıcığım:X Ceyda da gözüme artık çok sempatik geliyor:X Bu arada sesi de altyapıyla elektronik filan iyiymiş :A @xBUGRAx

Aynen. Ceyda bile artık takmıyor onu. Şirin'le kanka olurlarsa da şaşırmam. Ceyda'ya benim de sempatim git gide arttı. Heleki bu bölümdeki Yeliz'le diyalogları gerçekten komikti :D Birde full dram dizisi diyorlar

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Enver de adam değil! Kızının katil olduğunu örendiğinde Bahar ve Şirin arasındaki seçimin zaten Şirin oldugunu öğrenmiştik ama iyiliğinin altında kapatmaya çalişiyordu içindeki kötülüğü:T: @kerem @xBUGRAx

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,653
Puanı
1,060
Enver de adam değil! Kızının katil olduğunu örendiğinde Bahar ve Şirin arasındaki seçimin zaten Şirin oldugunu öğrenmiştik ama iyiliğinin altında kapatmaya çalişiyordu içindeki kötülüğü:T: @kerem @xBUGRAx
Güzel bir noktaya değindin. Ama Hatice ondan da kötü. Bahar'a bişi olursa kahrolurum ama Şirin'e bişi olursa ölürüm dedi. Evlat ayrımı yapmak bir anneye yakışır mı.. Nolursa olsun.. Şirin bu yüzden şımarıyor zaten. Olan yine Bahar'a oluyor.. @Forumdash @xBUGRAx