Kadıköy'de Beraberlikle Biten Derbi: 1-1

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Hasan Ali Kaldırım kadar, Benzia'ya da parantez açmak lazım. Top geldiğinde mücadeleciydi, ara ara çalım da attı. Adapte olursa takıma, çok sağlam işler yapabilir. Patlama yapabilecek tarzda bir oyuncu. O patlamayı da Fenerbahçe'de yapabilir. Umarım yapar.

Slimani sahanın her yerinde ama tek sorunu, gol atamıyor. O da takımın öne çıkan oyuncularından. Takımda Slimani'ye yardımcı olan olursa, Slimani gollerini atar. Biraz üzerinde şanssızlık da var. Top geliyor, vuruyor ama olmuyor. Üzerindeki şanssızlığını atmalı artık.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Bizim kaybettiğimiz hafta 1er puan yayla oldu teşekkürler aydunus maçı izleyip geeel yorumumu sabah yapacağım

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Hasan Ali Kaldırım kadar, Benzia'ya da parantez açmak lazım. Top geldiğinde mücadeleciydi, ara ara çalım da attı. Adapte olursa takıma, çok sağlam işler yapabilir. Patlama yapabilecek tarzda bir oyuncu. O patlamayı da Fenerbahçe'de yapabilir. Umarım yapar.

Slimani sahanın her yerinde ama tek sorunu, gol atamıyor. O da takımın öne çıkan oyuncularından. Takımda Slimani'ye yardımcı olan olursa, Slimani gollerini atar. Biraz üzerinde şanssızlık da var. Top geliyor, vuruyor ama olmuyor. Üzerindeki şanssızlığını atmalı artık.
Haftaya okan buruk un takımıyla oynuyoruz Rizeyle Rizede

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Fenerbahçe'nin yediği golde net Harun Tekin'in payı var. Babel uzaktan şut çeksin, önde yakalan. Affeder mi, affetmez.
Şaka mi bu yorum :D o golde tv basında benim suçum vardır harunun suçu yoktur o topu çıkarabilecek dünyada kaleci yok

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Şaka mi bu yorum :D o golde tv basında benim suçum vardır harunun suçu yoktur o topu çıkarabilecek dünyada kaleci yok
Benim eleştirim, topu çıkarıp çıkarmamasına değil, şut çıkarken önde bulunmasında. O golü tekrar izlersen, ne demek istediğimi daha iyi anlarsın. Biraz geride dursa, topa müdahale etme ihtimali yüksek olurdu. Savunma başlı başına hata yapıyor ama kendisinin önde bulunması da hata. Savunma kötüyken hele, önde durması hata.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Bizim kaybettiğimiz hafta 1er puan yayla oldu teşekkürler aydunus maçı izleyip geeel yorumumu sabah yapacağım
Maçın özetini izledim klasik derbi takımı gibi oynamış Fenerbahçe çok kaçırmış Beşiktaş bu feneri yenmeyi düşünmeyip 1puana çıkmış olması ayrıca değişik son olarak kairus ve. Hasansio maça damga vurmuşlar 2si olmasa ne gol olurmuş nede maç keyif verirdi güzel bir maç izledik 1puanı iki takımda hak etmiş.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İzleyemedim maçı maalesef mesai nedeniyle.

Hasan Ali'nin nasıl oynadığını merak ettim. :A

İyi gidiyoruz çok şükür Allah'ın izniyle ligde kalacağız bu sezon. Haftaya Rize ile oynayacağımız maç alt sıraları çok yakından ilgilendiriyor şüphesiz. Eğer kazanırsak rakibimize sıkı bir darbe vurmuş olacağız. :Z

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
İzleyemedim maçı maalesef mesai nedeniyle.

Hasan Ali'nin nasıl oynadığını merak ettim. :A

İyi gidiyoruz çok şükür Allah'ın izniyle ligde kalacağız bu sezon. Haftaya Rize ile oynayacağımız maç alt sıraları çok yakından ilgilendiriyor şüphesiz. Eğer kazanırsak rakibimize sıkı bir darbe vurmuş olacağız. :Z
takım düzelir belki beşiktaştan berabere kalarak büyüden kurtulmuşuzdur üstümüzde büyü var @bazinga

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Benim eleştirim, topu çıkarıp çıkarmamasına değil, şut çıkarken önde bulunmasında. O golü tekrar izlersen, ne demek istediğimi daha iyi anlarsın. Biraz geride dursa, topa müdahale etme ihtimali yüksek olurdu. Savunma başlı başına hata yapıyor ama kendisinin önde bulunması da hata. Savunma kötüyken hele, önde durması hata.
Kale önünde hiçbir tehlike yok o.durumda kaleci çizgide beklemez hafif önde durmasi normal o topu kalenin içinde de olsa çıkarma ihtimali yok

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kale önünde hiçbir tehlike yok o.durumda kaleci çizgide beklemez hafif önde durmasi normal o topu kalenin içinde de olsa çıkarma ihtimali yok
Kalenin önündekiler başlı başına bir tehlike, Neustadter ve Reyes. Onlar varken, ben olsam kalenin çok fazla önüne çıkmam. Hasan Ali'nin şutlarını Karius nasıl çıkardı, görmüşsündür. Bu da çıkardı, en azından müdahale yapılabilirdi. Dediğim gibi, Harun öndeydi. Maçta derbi olduğundan olsa gerek, çok heyecanlıydı. Günah keçisini Harun ilân etmiyorum ama kendisinin de bir hatası olduğunu söylüyorum. Şu anda Volkan'dan daha iyi ve yine as kaleci olmaya devam etmeli. Zamanla takıma daha adapte olacaktır, ki şu anda bile iyi adapte olduğunu söyleyebilirim.