Show Kızılcık Şerbeti - Dizi Yorumları

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kıvılcım, Çimen'e az bile yapmış, Sönmez Hanım'da hala bayılmamış, daha fazla tepki bekliyordum :A
Kızıl Goncalar'daki gibi bir "yolma" sahnesi bekliyordum ama bu kadar basit olacağı aklıma gelmemişti, biraz daha güzel yapılabilirdi. :A Kıvılcım'ın sondaki sözü güzel, ilk sezon Kıvılcım'ı geri döndü gibi. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,171
Puanı
410
Kızıl Goncalar'daki gibi bir "yolma" sahnesi bekliyordum ama bu kadar basit olacağı aklıma gelmemişti, biraz daha güzel yapılabilirdi. :A Kıvılcım'ın sondaki sözü güzel, ilk sezon Kıvılcım'ı geri döndü gibi. :A
Ünal'lardan Doğa'yı kurtardım derken, en akıllısı Çimen derken evli biriyle imam nikahı kıyması. Nilay ile takılır artık Çimen, Pembe'de kanatları altına alır Çimen kızını :F

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,965
Puanı
1,060
Sadece bölüm sonları heyecanlı ve manalı olan klişe bir diziye döndü. Senaryonun içi tamamen boş, karakterlerin neye hizmet ettiği belli değil. Seyir zevki iyice düştü. Bu bölümün reytinglerinde sağlam bir düşüş bekliyorum.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061

Haftaya reyting rekoru geliyor. En az 15 alır. :A

+99999 :bhr: Alev'e gelsin :Z

Ünal'lardan Doğa'yı kurtardım derken, en akıllısı Çimen derken evli biriyle imam nikahı kıyması. Nilay ile takılır artık Çimen, Pembe'de kanatları altına alır Çimen kızını :F

@Dosi , Çimen’in sevdiği erkek evli çıkarsa…

Çekerken biz ne çekiyoruz demiyorlar mı acaba hiç çok merak ediyorum. :A

Sadece bölüm sonları heyecanlı ve manalı olan klişe bir diziye döndü. Senaryonun içi tamamen boş, karakterlerin neye hizmet ettiği belli değil. Seyir zevki iyice düştü. Bu bölümün reytinglerinde sağlam bir düşüş bekliyorum.
Aaaaaa göndermeye bak :eek: @offensive @Hobbit @Angelica @Yakamoz-Asi @Zeyno

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061