Kırgın Çicekler 92.Bölüm Yorumları

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,168
Puanı
1,060

ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşan, başrollerini İpek Karapınar, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz, Hazar Motan, Gökçe Akyıldız, Aleyna Solaker ve Çağla Irmak gibi isimlerin paylaştığı fenomen dizi Kırgın Çiçekler 92.bölümüyle ekranlara geliyor.

NTC Medya'nın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Serkan Birinci'nin oturduğu ve senaryosunu Gül Abus ve Yelda Eroğlu'nun yazdığı sevilen dizi yeni gelen isimlerle ve yepyeni hikayesiyle de izleyiciyi ekran başına kilitlemeye devam ediyor.

Kırgın Çiçekler 92.bölümüyle bu akşam 20:00'da ATV'de.

Diziyle ilgili yorumlar bu başlık altından yapılabilir.​

@denizz19 @Dosi @turkuazz @tolgab

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
:DForumdan çıkmıştın baktım konuda daha açmamışsın açayım dedim birde becerebilsem düzgün yapmayı:A:A
Olsun düşünüp açmışsın ya o daha önemli. :D Ben gittiğim zaman her zaman aç gerekirse benim bu yazdığım yazıyı direk kopyala sadece bölüm kısmını değiştir :D

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,168
Puanı
1,060
Olsun düşünüp açmışsın ya o daha önemli. :D Ben gittiğim zaman her zaman aç gerekirse benim bu yazdığım yazıyı direk kopyala sadece bölüm kısmını değiştir :D

:DAçacağım tabii hiç eksik kalmayacak merak etme sen tmm öyle yaparım gelince eksiksiz göreceksin

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Sağlam aksiyonla totalde Söz'ü zorlar demiştim fragmana göre o bölüm bu bölüm, bakalım. :D

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,168
Puanı
1,060
İzliyorum zaten :D Ama bölüm başlangıcı heyecanlı başlamalı ki seyirci dizide kalsın yanlış yapıyorlar bu şekilde :D

Bencede böyle başlarmı bölüm ya :ppp:bakalım nasıl devam edecek geçen bölüm ki sıkılmalarımız olmaz inşallah:A

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,168
Puanı
1,060
Bu sır ortaya çıktı iyi bari ben bi haber almıştım bakalım olacak mı :D Harikayı Ejder uçurumdan atacakmış diye duymuştum :A ama sallamasyon da olabilir :D

Aboo neyy harikayı ejder uçurumdanmı atacakmış bu bölümdemi olacak peki:A ay zehra beni koparıyor totişimden uyduruyorum diyo @xemrexxx bak senin lafını çalmış zehra:kiki::kiki:

@denizz19 çay vermeye gitmiştim abime birşey kaçırdımmı deniz :D

çay demişken sanada getirdim :bhr:

Son düzenleme:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Aboo neyy harikayı ejder uçurumdanmı atacakmış bu bölümdemi olacak peki:A ay zehra beni koparıyor totişimden uyduruyorum diyo @xemrexxx bak senin lafını çalmış zehra:kiki::kiki:

@denizz19 çay vermeye gitmiştim abime birşey kaçırdımmı deniz :D

çay demişken sanada getirdim :bhr:

:D Bu bölüm değil ama öyle duymuştum :A teşekkürler :D