Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Lan @denizz19 dizi total motal ama çok iyi lan. :D

Yani ilk bölümdeki akıcılık ve tempo diğer bölümlere de taşınabilirse Paramparça korksun bu diziden. :D

Hem dram hem de gençlik dizisi olması avantaj. Etkiledi beni yani ilk bölümü izledikten sonra anneme, babama sarılasım geldi. :D

Baş rolümüz Eylül başarılıydı ama benim favorim kesinlikle Songül, harika bir oyunculuk sergiledi. Meral ve diğer kız da iyiydi.

İpek Karapınar'ı severim zaten oyunculuğu belli bir seviyenin üzerindedir ama hep aynı oynuyor. :D

Özgür Çevik az göründü ilk bölümde çok da önemli bir rolü yok gibiydi ama baş rol sonuçta bir şeyler düşünmüşlerdir herhalde. :D

Ya Cemre ne oldum demeyeceksin işte bak aynı gecede anne ve babanı kaybettin sonra da yetimhaneye düştün. Neydi o sahne öyle arkadaş ya bizim total kafa coşmuştur. :F

Kısacası ilk bölüm gerçekten çok iyiydi inşallah diğer bölümlere de böyle özenirler. :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,595
Puanı
1,061
Lan @denizz19 dizi total motal ama çok iyi lan. :D

Yani ilk bölümdeki akıcılık ve tempo diğer bölümlere de taşınabilirse Paramparça korksun bu diziden. :D

Hem dram hem de gençlik dizisi olması avantaj. Etkiledi beni yani ilk bölümü izledikten sonra anneme, babama sarılasım geldi. :D

Baş rolümüz Eylül başarılıydı ama benim favorim kesinlikle Songül, harika bir oyunculuk sergiledi. Meral ve diğer kız da iyiydi.

İpek Karapınar'ı severim zaten oyunculuğu belli bir seviyenin üzerindedir ama hep aynı oynuyor. :D

Özgür Çevik az göründü ilk bölümde çok da önemli bir rolü yok gibiydi ama baş rol sonuçta bir şeyler düşünmüşlerdir herhalde. :D

Ya Cemre ne oldum demeyeceksin işte bak aynı gecede anne ve babanı kaybettin sonra da yetimhaneye düştün. Neydi o sahne öyle arkadaş ya bizim total kafa coşmuştur. :F

Kısacası ilk bölüm gerçekten çok iyiydi inşallah diğer bölümlere de böyle özenirler. :D
:D Sonuç ne şimdi yorumların gayet iyi de 2.bölümü izlemek için bir istek oluştu mu içinde çünkü 2.bölüm çok daha iyiydi :D

Sen onu izle bende bu diziyi izlerin :A @denizz19
İzlemeyeceğim sen de izleme :D içinde izleme isteği var zaten beni de aradan çıkaracan dimi :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
:D Sonuç ne şimdi yorumların gayet iyi de 2.bölümü izlemek için bir istek oluştu mu içinde çünkü 2.bölüm çok daha iyiydi :D

İzlemeyeceğim sen de izleme :D içinde izleme isteği var zaten beni de aradan çıkaracan dimi :F
2.bölüme de bakarım bir ara sonra kesin kararımı bildiririm sana ama evet bir istek oluştu gibi. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,595
Puanı
1,061
Bu kadar olumlu yorum alıyorsa güzeldir herhalde :( @denizz19
Sana sadece bir sahne atayım o sahneyi izle :D kabul mü izlersen zaten izlersin o sahneden sonra :D

2.bölüme de bakarım bir ara sonra kesin kararımı bildiririm sana ama evet bir istek oluştu gibi. :A
Yes işte bu biliyordum :F

@Bully @Maskeli Fedai 2.bölümden bir sahne zaten fragmanda göstermişlerdi yani izlemeniz size bir şey kaybettirmez hem 2.bölüme daha çok izlemek istersin şuan :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sana sadece bir sahne atayım o sahneyi izle :D kabul mü izlersen zaten izlersin o sahneden sonra :D

Yes işte bu biliyordum :F

@Bully @Maskeli Fedai 2.bölümden bir sahne zaten fragmanda göstermişlerdi yani izlemeniz size bir şey kaybettirmez hem 2.bölüme daha çok izlemek istersin şuan :D
Hahaha Songül ya yeni fenomen olur bu kız kesin. :F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,488
Puanı
1,060
her iki bölümüde izledim çok beğendim takibe aldığım 4.dizim oldu bile
karakterleri sevdim eylül serkan songül pek bir sevdim cemreye üzüldüm
yetimhane kızlarına en kötü davranan oydu en acısınıda o yaşadı bir gecede
anne babasını kaybetti bence cemre songüllerle iyi arkadaş oalcak bence
yetimhane müdüresine çok sinir oldum ama ferideyi çok sevdim nişanlısının
aldatmasına sinir oldum eylül çok tatlı bir kız üvey babasına sinir oldum
bakalım üvey baba ne olacak:)
@denizz19

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,595
Puanı
1,061
her iki bölümüde izledim çok beğendim takibe aldığım 4.dizim oldu bile
karakterleri sevdim eylül serkan songül pek bir sevdim cemreye üzüldüm
yetimhane kızlarına en kötü davranan oydu en acısınıda o yaşadı bir gecede
anne babasını kaybetti bence cemre songüllerle iyi arkadaş oalcak bence
yetimhane müdüresine çok sinir oldum ama ferideyi çok sevdim nişanlısının
aldatmasına sinir oldum eylül çok tatlı bir kız üvey babasına sinir oldum
bakalım üvey baba ne olacak:)
@denizz19
Yarın akşam 21:00'da tüm gözler ATV ekranlarında olacak. D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,595
Puanı
1,061
Of ya dizinin ilk 15 dakikasını anca izleyebildim doğum günü vardı oraya gitmek zorunda kaldım mecburen tekrar bölümünü izleyeceğim artık. :(