Kırgın Çiçekler 56.Bölüm Yorumları

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Kırgın Çiçekler & 46 oylamasında benim de bir mesajımı değiştirmişti, şunun yetkilerini kısıtla da rahatlayalım, forum hayrına bir şey yaptığı yok zaten anca zarar. :A
Ayy bunu da gören forumu kurtardı sanır ben olmasam insanlar sus pus oturur @batuhankaralar @MasacRE- bugün pazartesi dile gelip sohbet ediyorlarsa sayemdedir @OzaN da görsün :A

Ben böyle B sınıfı entrikalar çevirmem. :A @denizz19 adminimiz hala beni tanıyamamış. :A
Entrika benim işim konu sinek avlar diyenlere ben tek yeterim deyince gülüyorlar. Aha dizi başlamadan TT olduk :F

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
:A Kemal dayak yedi Vayy pis bir de Nazanı kandırmış :D

Defne Islah evine giriyor süper sahneler çıkabilir :D

Son düzenleme:

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Kızların aralarındaki konuşmalar çok komikti :D

Defne'nin Islah evi halleri acınası :A

Feride ve Toprak yemekte Neriman yine yakaladı :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,187
Puanı
1,060
Geldimm @denizz19 yoruma geçelim :D banuuuuuuu sen nasıl bir kadınsınn 3 çocuk doğurdum hayatım mahvoldu diyo birdee kızım seni vururum bennn kaderi senmi büyüttün be o nasıl konuşma manyak karı töbe töbe
mertten sıkıldım bu işin sonu nereye varıcak merakla bekliyorum:ppp:
defnenin yakalanması konunun uzamaması çok iyi oldu bakalım bölüm devamında neler olacak;)

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Geldimm @denizz19 yoruma geçelim :D banuuuuuuu sen nasıl bir kadınsınn 3 çocuk doğurdum hayatım mahvoldu diyo birdee kızım seni vururum bennn kaderi senmi büyüttün be o nasıl konuşma manyak karı töbe töbe
mertten sıkıldım bu işin sonu nereye varıcak merakla bekliyorum:ppp:
defnenin yakalanması konunun uzamaması çok iyi oldu bakalım bölüm devamında neler olacak;)
Banu'yu sana göndermek lazım saçını başını yolardın ne güzel :F