Kırgın Çiçekler - 50. Bölüm (Sezon Finali) Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Umarım son sahneye rüya demezler. Büyük bi saçmalık olur.
3 ay Kemalin hasretine nasıl dayanacaz biz :( :A @Çiğdem-
bana birisi ölecek gibi geliyor ama bakalım

:F:F:F oda doğru ya
Bizim Türkler çıkarır bunun kokusunu yakında. :A

3 bölüm sonra final. :A
Hiçbiri ölmeyecek bence aha da görürsünüz. :D
ayy vlla ben vadiden alışığım ve asla umut dolu konuşmam :F
1 kişi kesin öldü zaten hepsi yaralı kurtulsa bir inandırıcılığı kalmaz 1 kişiyi feda etmeliyiz
çok yüksek ihtimalle kader öldü o mesafeden kurtulması imkansız salak anneside bu durumdan sonra intihar eder ve kader konusu tamamen diziden gider inş :F eylülü özellikle çok kanlı şekilde baya zumladılar genelde o bölgelerden vurulanlar sakat kalıyor eylülde yürüyemicek büyük ihtimalle ve ölen bir kişinin yerinede ben yeni bir bayan oyuncunun geliceğine kesin gözüyle bakıyorum şöyle sağlam hikayesi olan hatta cemreyi bile gölgede bırakabilir bir yeni kanada 2.sezon ihtiyacımız var :F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060
ayy vlla ben vadiden alışığım ve asla umut dolu konuşmam :F
1 kişi kesin öldü zaten hepsi yaralı kurtulsa bir inandırıcılığı kalmaz 1 kişiyi feda etmeliyiz
çok yüksek ihtimalle kader öldü o mesafeden kurtulması imkansız salak anneside bu durumdan sonra intihar eder ve kader konusu tamamen diziden gider inş :F eylülü özellikle çok kanlı şekilde baya zumladılar genelde o bölgelerden vurulanlar sakat kalıyor eylülde yürüyemicek büyük ihtimalle ve ölen bir kişinin yerinede ben yeni bir bayan oyuncunun geliceğine kesin gözüyle bakıyorum şöyle sağlam hikayesi olan hatta cemreyi bile gölgede bırakabilir bir yeni kanada 2.sezon ihtiyacımız var :F

Valla kader konusunda katılıyorum banada kader ölecek gibi geliyor annesi
intihar etmez bence ya

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060
@Çiğdem- kız sence zaman atlaması olurmu

herif gitti ayoll kızıda öyle daha ne b.. yemeye dizide durucak bir uçurumdan atlamayı akıl eder okadarda aklı vardır bence :A :A :A

töbe töbe allah seni ne yapmasın ya:F akıl vardır da ne bilim bana intihar edecek
gibi gelmiyor dur bakalım kaderin akibeti belli olsunda

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- kız sence zaman atlaması olurmu

töbe töbe allah seni ne yapmasın ya:F akıl vardır da ne bilim bana intihar edecek
gibi gelmiyor dur bakalım kaderin akibeti belli olsunda
1 ölü 1 sakat la inandırıcılık sağlanır bence kader ölür eylül zaten kesin sakat kaldı cemre meral ve songulun du durumda iyileşmiş olmaları göze batmaz :F

ayy zaman atlamasıda bence olur gibi direk eylülü tekerlekli sandalyede görebiliriz direk songulü kaderin mezarında görebiliriz mesala otür şeyler :F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060
1 ölü 1 sakat la inandırıcılık sağlanır bence kader ölür eylül zaten kesin sakat kaldı cemre meral ve songulun du durumda iyileşmiş olmaları göze batmaz :F

ayy zaman atlamasıda bence olur gibi direk eylülü tekerlekli sandalyede görebiliriz direk songulü kaderin mezarında görebiliriz mesala otür şeyler :F

kız sen kesin konuşma ne zaman kesin konuşsan olmuyor:F zaman atlamasını şundan
dedim güneyin babası 2 sene yok kemal 2 sene hapiste kalacak o yüzden zaman
atlaması olur diyorum ben

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kız sen kesin konuşma ne zaman kesin konuşsan olmuyor:F zaman atlamasını şundan
dedim güneyin babası 2 sene yok kemal 2 sene hapiste kalacak o yüzden zaman
atlaması olur diyorum ben
farklı birşey demedimki bende kızz olur diyorum sahnenin devamından başlamaya gerek yok eylülü direk sandalyeye atsınlar kaderide direk mezara olsun bitsin :A

kemalim hapisten çıkmış olsun sezon finalinin yıldızı oydu yine kızlar falan hikaye öyle değilmi @DarkLeqenD :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
farklı birşey demedimki bende kızz olur diyorum sahnenin devamından başlamaya gerek yok eylülü direk sandalyeye atsınlar kaderide direk mezara olsun bitsin :A

kemalim hapisten çıkmış olsun sezon finalinin yıldızı oydu yine kızlar falan hikaye öyle değilmi @DarkLeqenD :A
Kemal olmassa her anlamda çöküş yaşarız :D 2 yıl sonraya atlatsınlar biz de mutlu olalım senaristte :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kemal olmassa her anlamda çöküş yaşarız :D 2 yıl sonraya atlatsınlar biz de mutlu olalım senaristte :A
ben kızların sahnelerinden çok uzun zamandır keyif almıyorum tiyarto sahnesi fiyaskoydu kemal sahneleri olmasa patlıcam sıkıntıdan sadece feride toprak kemalden sonra hareketlilik getiriyor diziye ama bu dizinin 1.yıldızı kemal tartışmasız :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060

kemalin hapisten çıkması kesin olacak güneyin babası da ortaya çıkacak bence
diğerlerini bilemiyorum ama eylül bencede sakat olur

ben kızların sahnelerinden çok uzun zamandır keyif almıyorum tiyarto sahnesi fiyaskoydu kemal sahneleri olmasa patlıcam sıkıntıdan sadece feride toprak kemalden sonra hareketlilik getiriyor diziye ama bu dizinin 1.yıldızı kemal tartışmasız :A

Tiyatro sahnesi güzeldi ya ben keyif aldım vallahi:D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Söylemeden yapamıcam Ferideyi öyle bi hale sokuyorlar ki bazen -hatta çoğu zaman- kızdan yapmacıklık fışkırıyor :T: Umarım düzeltirler 2.sezon :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060
Söylemeden yapamıcam Ferideyi öyle bi hale sokuyorlar ki bazen -hatta çoğu zaman- kızdan yapmacıklık fışkırıyor :T: Umarım düzeltirler 2.sezon :D

Bana yapmacık değilde saçma geliyor çünkü biz ferideyi öyle tanımadık
daha ciddi biri olarak gördük ben ferideyi çok seviyorum ama arada o saçmalıkları
olmasa daha iyi:D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kemalin hapisten çıkması kesin olacak güneyin babası da ortaya çıkacak bence
diğerlerini bilemiyorum ama eylül bencede sakat olur

Tiyatro sahnesi güzeldi ya ben keyif aldım vallahi:D
tiyatro sahnesinin neresi güzeldi beee bukadar amatorce sahne olamaz @Yiğitt e belirtmiş mesala :F şöyle adam akıllı oynadıkları gösteriye bağlı kalıp iyi bir gösteri sunsalarya bunlar hala mertmiş kıskanmaymış bildiğimiz şeyleri söylüyorlar bir sahne bukadar berbat edilir ayrıca yiğite bir konuda daha katılıyorum bu dizide ciddi şekilde gülme sorunu var nekadar sinir bozucu gülüyorlar kızların özellikle gülme sahneleri fiyasko sanki ayakalrını gıdıklayıp zorla güldürmeye çalısıyorlar şu dizide 1 tane gülebilen kismeyi görmedim
:F

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Bana yapmacık değilde saçma geliyor çünkü biz ferideyi öyle tanımadık
daha ciddi biri olarak gördük ben ferideyi çok seviyorum ama arada o saçmalıkları
olmasa daha iyi:D
Aynen saçmalıkta var yanında :T: geçen bölümün birinde zımba yımı ne gömüyor falan :T: Hayat Yolunda dizisinde böylemiydi :bhr: :love1:

Bazen öyle sahne yapıyorlar ki Feride ye ''şu sahne bitse de kızı şu hallerde görmesem diyorum'' :( @Çiğdem-