Kırgın Çiçekler 32.Bölüm Yorumları

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
ATV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan ve başrollerini İpek Karapınar, Hazar Motan, Özgür Çevik ve Biran Damla Yılmaz'ın paylaştığı dizi Kırgın Çiçekler yepyeni ve heyecan dolu 32.bölümüyle ekranlara geliyor.

Dizi ile ilgili her türlü yorum ve düşüncelerinizi bu başlık altında yapabilirsiniz.

@Yiğitt @vadikızı @-KADİR- @ozgur2113 @cevaa @ABAY_06 @Billy Kane @destere @Çiğdem- @Harunnn60 @DarkLeqenD ve diğer izleyenler....​

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ben şimdiden yorum yapayım:) songülle güneyin tekrar küsüşmesi pek olmadı artık bir istikrara kavuştursunlar ilişkiyi yada songül benimle takılsın :)

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Aklımdan çıkmış konu yoksa açardım neyse deniz sen açıcam diyodun zaten geçen hafta konuyu coşturursun artık. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ben şimdiden yorum yapayım:) songülle güneyin tekrar küsüşmesi pek olmadı artık bir istikrara kavuştursunlar ilişkiyi yada songül benimle takılsın :)
Güney de hastaneye düşmeli:F bu hafta hastane bölümü var mı? Fragmanları izleyerek sezonu bitirebileceğin tek dizi:F

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
yalnız bu sefer hakettide daha önce haketmediklerine saysın songül :) bazen o kadar anlamsız sebepsiz kavğa ediyorlarki resmen ayrılmak için aranıyorlar gibi duruyor :)
Ama tatlı oluyor onların atışmaları. Songül ile Güney vıcık aşk yaşayamaz zaten uymaz onlara böylesi daha hoş. Güney gönlünü falan alıyor ya oralar komedi oluyor. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Güney de hastaneye düşmeli:F bu hafta hastane bölümü var mı? Fragmanları izleyerek sezonu bitirebileceğin tek dizi:F

daha güzel işte tam aradığın dizilerden kafa yormuyor bir kaç sahnesini izle tüm konuyu şıp diye anlıyorsun :)
bu sefer hastane sahnesi yok malesef bir haftadır hastane koridoru göremedik büyük hayal kırıklığı oldu bizim için :)

Ama tatlı oluyor onların atışmaları. Songül ile Güney vıcık aşk yaşayamaz zaten uymaz onlara böylesi daha hoş. Güney gönlünü falan alıyor ya oralar komedi oluyor. :D

ilk başlarda songül güney atışmaları en sevdiğim sahnelerdendi ama bu tarz sahneleri her bölüm tekrarlayınca sıkmaya başladı :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
daha güzel işte tam aradığın dizilerden kafa yormuyor bir kaç sahnesini izle tüm konuyu şıp diye anlıyorsun :)
bu sefer hastane sahnesi yok malesef bir haftadır hastane koridoru göremedik büyük hayal kırıklığı oldu bizim için :)

ilk başlarda songül güney atışmaları en sevdiğim sahnelerdendi ama bu tarz sahneleri her bölüm tekrarlayınca sıkmaya başladı :)
O koridoru görmem gerek yoksa akşama acile gidicem nezleyim diye:F

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Dizinin aldığı reytingler gerekli cevabı veriyor herkese. :) Beğenmiyorsan izlememe lüksüne sahipsin. Neden şimdi karalama kampanyası yapıyorsun burada. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Güney hak etti ama bu kez. :D
Fragmanda gördüm de Güney niye boş boğazlılık yapmış? :D Ben ilk bölümünü izlediğimden biliyorum zaten bu Güney'in hamuru bayat, nasıl kızlara iftira atmıştı birde gerçeği saklamıştı son anda kızlıkları şey oluyordu mesela Songül onu nasıl affetti? Çünkü onun yüzünden bekaret testi olmuştu. Bunların hepsine kısa kısa cevap istiyorum. :A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Fragmanda gördüm de Güney niye boş boğazlılık yapmış? :D Ben ilk bölümünü izlediğimden biliyorum zaten bu Güney'in hamuru bayat, nasıl kızlara iftira atmıştı birde gerçeği saklamıştı son anda kızlıkları şey oluyordu mesela Songül onu nasıl affetti? Çünkü onun yüzünden bekaret testi olmuştu. Bunların hepsine kısa kısa cevap istiyorum. :A
Defneye söylüyor bende anlamadım bakalım. :D Kızlara iftira attı evet ama sonra kızların gönlünü kazanacak güzel bir şey yaptı bu yüzden affettiler. :)

Genel izleyici kitlemiz bize ihanet etmeyecektir. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Dizinin aldığı reytingler gerekli cevabı veriyor herkese. :) Beğenmiyorsan izlememe lüksüne sahipsin. Neden şimdi karalama kampanyası yapıyorsun burada. :)
İzlemiyorum fragmanlardan takip ediyorum. Karalama kampanyası diyerek neden yorumumun özünü farklı yöne kaydırıyorsun? Reytinge bişey demiyorum. Nice diziler var hak ettiği oranı alamıyor.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Defneye söylüyor bende anlamadım bakalım. :D Kızlara iftira attı evet ama sonra kızların gönlünü kazanacak güzel bir şey yaptı bu yüzden affettiler. :)

Genel izleyici kitlemiz bize ihanet etmeyecektir. :A
Detayları öğrenmek için izle diyorsun yani. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Güney final sezonunda Songülün bekaretini almak içşn sevgili rolüne girmiş gibi gösterilirse şaşma:F

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
İzlemiyorum fragmanlardan takip ediyorum. Karalama kampanyası diyerek neden yorumumun özünü farklı yöne kaydırıyorsun? Reytinge bişey demiyorum. Nice diziler var hak ettiği oranı alamıyor.
Nice dizilerin haketmediği oranları aldığını biliyorum bunda hemfikiriz. Fragmanlardan boşuna takip ediyorsun çünkü dizinin bu zamana kadar ki çoğu fragmanı yanıltıcı çıktı. Ne bekliyorduk ne oldu dediğimiz çok sahne var. Bu sebeple diziyi daimi takip etmiyorsan etmek isteyenleri ya da başlamak isteyenleri fragmana göre tutum sergileyip caydırabilirsin. Bu sebeple diyorum. Kırgın Çiçeklere laf atmadan önce bir sürü saçma sapan dizi ve program var ona bakacak olursak. :)

Detayları öğrenmek için izle diyorsun yani. :A
Zaten izliyorsun diye biliyorum. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Güney final sezonunda Songülün bekaretini almak içşn sevgili rolüne girmiş gibi gösterilirse şaşma:F
Böyle bir olay sanki Kavak Yelleri'nde olmuştu. :A

Nice dizilerin haketmediği oranları aldığını biliyorum bunda hemfikiriz. Fragmanlardan boşuna takip ediyorsun çünkü dizinin bu zamana kadar ki çoğu fragmanı yanıltıcı çıktı. Ne bekliyorduk ne oldu dediğimiz çok sahne var. Bu sebeple diziyi daimi takip etmiyorsan etmek isteyenleri ya da başlamak isteyenleri fragmana göre tutum sergileyip caydırabilirsin. Bu sebeple diyorum. Kırgın Çiçeklere laf atmadan önce bir sürü saçma sapan dizi ve program var ona bakacak olursak. :)

2. bölümün 5. DK'sında kaldım tam kaptırmıştım telefon çaldı kapamam gerekti. :( O Nazan mıdır nedir yılan dilli fena laf sokuyordu kıza, kızın annesi babası daha yeni ölmüş çok acımasız konuştu. :( O kadının her yeri ayrı oynuyor umarım ölür ileriki bölümlerde. :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Türk dizilerinin genelini izleyen bu diziyi çok rahat tahmin eder. Fragmanların hiçbiri boş çıkmadı. Songül öldü gösterildi mi hiç? Sonraki fragman hiçbişey olmamiş gibiydi. Bu kadar da hızlı ilerliyor.
Bakacak olan insan benim yorumuma bakmaz. Hatta acaba doğru mu diyor neden böyle diyor diye merak bile eder.

Böyle bir olay sanki Kavak Yelleri'nde olmuştu. :A

2. bölümün 5. DK'sında kaldım tam kaptırmıştım telefon çaldı kapamam gerekti. :( O Nazan mıdır nedir yılan dilli fena laf sokuyordu kıza, kızın annesi babası daha yeni ölmüş çok acımasız konuştu. :( O kadının her yeri ayrı oynuyor umarım ölür ileriki bölümlerde. :F
Neden olmasın işte:X