Kırgın Çiçekler 32. Bölüm Fragmanı

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
ATV'nin sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi 'Kırgın Çiçekler' yeni bölümüyle yine izleyiciyi ekrana kilitleyecek!

'Kırgın Çiçekler' 32. bölümüyle pazartesi 20.00'da ATV'de! İşte fragman:

@denizz19 @ABAY_06 @vadikızı @cookies @destere @Çiğdem- @Harunnn60 ve izleyen diğer herkes...

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ATV'nin sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi 'Kırgın Çiçekler' yeni bölümüyle yine izleyiciyi ekrana kilitleyecek!

'Kırgın Çiçekler' 32. bölümüyle pazartesi 20.00'da ATV'de! İşte fragman:

@denizz19 @ABAY_06 @vadikızı @cookies @destere @Çiğdem- @Harunnn60 ve izleyen diğer herkes...

bu haftaki fragman pek hoş değil
şu cemre hep kazıklanan çok biçare halleri var kızın artık onun çaresizliğini izlemek bile zulüm gibi :) biraz kendine gelse defneyi evire çevire dövüp diri diri toprağa gömse annesi nazanıda kaktüse oturtsa diziye bir heyecan ve aksiyon gelecek :) ama yapmıyor ?
songülün güneyle tartışma sahnelerindende sıkıldım artık her foka kavğa edip sonra barışıyorlar ciddiyeti kalmadı işin :)
bu haftaki bölümde jonjonlu sapık kemal donunu 100 derecedemi yıkamıştı napmıştıysa pantolunu yarım metre yukarı çekmişti :) @Çiğdem- kemalin yeni halini beğendinmi ne diyorsu bu işe kısa donla adam dahamı çekici olmuş :))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bu haftaki fragman pek hoş değil
şu cemre hep kazıklanan çok biçare halleri var kızın artık onun çaresizliğini izlemek bile zulüm gibi :) biraz kendine gelse defneyi evire çevire dövüp diri diri toprağa gömse annesi nazanıda kaktüse oturtsa diziye bir heyecan ve aksiyon gelecek :) ama yapmıyor ?
songülün güneyle tartışma sahnelerindende sıkıldım artık her foka kavğa edip sonra barışıyorlar ciddiyeti kalmadı işin :)
bu haftaki bölümde jonjonlu sapık kemal donunu 100 derecedemi yıkamıştı napmıştıysa pantolunu yarım metre yukarı çekmişti :) @Çiğdem- kemalin yeni halini beğendinmi ne diyorsu bu işe kısa donla adam dahamı çekici olmuş :))
hhahahah ayy vlla bir havalı olmuş gerçekten öyle değilmiydi sencede:A:A:A

ama nazan hanım cd yi almadan bir mesaja okadar parayı vermesi senaryo rezilliği bence hata demiyorum ayoll sen o cd yi parayı verirken ondan almazsan bu adam istediği zaman aynı santala senden istediğini almaya devam eder cd yi almadan nasıl veriyorsun parayı yarın mesaj atar cd yi polisye veririm der yine para ister dizi bazen saçmalıyor:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hhahahah ayy vlla bir havalı olmuş gerçekten öyle değilmiydi sencede:A:A:A

ama nazan hanım cd yi almadan bir mesaja okadar parayı vermesi senaryo rezilliği bence hata demiyorum ayoll sen o cd yi parayı verirken ondan almazsan bu adam istediği zaman aynı santala senden istediğini almaya devam eder cd yi almadan nasıl veriyorsun parayı yarın mesaj atar cd yi polisye veririm der yine para ister dizi bazen saçmalıyor:F

artık hatalı kısımları pas geçtik kemal herkesle top gibi oynuyor :) nazan yeri geldiğinde çok kurnaz bir kadın ama kemale gelince aptallaştırıyorlar kadını :)
bir cemrenin şansı tutmuyor kim paranın haberini aldıysa daha cemreye ulaşmadan fok yoluna gidiyor :)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Fragman güzel olmuş, Songül'ü kim kaçırıyor acaba ne çıkacak oradan?

Güney niye Defne'ye söylüyor anlamıyorum. :(

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,283
Puanı
1,060
fragman çok güzelde songülü kim kaçırabilir ki o aklıma takıldı