Kırgın Çiçekler 29. Bölüm Yorumları

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Bilemiyorum ama para mevzusu olduğunu sanmıyorum neyse sağlık olsun bu devirde dizi tutturmak zordur kendi pişman olur :A
Yalnız o kızda çok iyi ağladı valla tebrikler valla. Yalnız rolüde iyiydi ayrıldığıma pişman olabilir.

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
vay be inanılmaz bir bölümdü. bölümü anlatmaya kelimeler yetmez. senaristler ellerini kara ekmek'ten çekince bu dizi daha iyi bi kıvama gelir demiştim bu bölüm her sahnesi her repliği derinden etkileyiciydi. son sahnede boğazım düğümlendi. -emine "oğlum üşüdün mü? bilseydim geceden gelirdim" sözün bitti an..

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
@denizz19 @Yiğitt Ben yokken konuyu iyi götürmüşsünüz tebrik :bhr: o değil de iyi ağladım ha :T
Dizimiz ayakta kalsın yeter bölüm harikaydı :D

vay be inanılmaz bir bölümdü. bölümü anlatmaya kelimeler yetmez. senaristler ellerini kara ekmek'ten çekince bu dizi daha iyi bi kıvama gelir demiştim bu bölüm her sahnesi her repliği derinden etkileyiciydi. son sahnede boğazım düğümlendi. -emine "oğlum üşüdün mü? bilseydim geceden gelirdim" sözün bitti an..
Yarın 10 küsür alacağız inşallah :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Muhteşem bir bölümdü, Gökhan'ın ölümü beni hem şok etti, hem çok üzdü. Emine'ye resmen gözlerim doldu. Uzun zaman sonra bir dizi beni bu kadar duygulandırdı, tüm ekibin eline sağlık. O dram sahneleri mükemmeldi.

Emine de ayrılır sanırsam yakında diziden, inşallah gitmez. :(