Kırgın Çiçekler 21. Bölüm Yorumları

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kemal uyku hapı attı, inşallah Mesude vaktinde gelir.

Ben dedim benimle baş edemezsin diye. :A

Sende izlesene bu diziyi. :bhr:

Ben yıllar önce Arka Sıradakileri izledim. Siz geriden takip edin bizi. Onu izleyen bunu izlemez.:A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Şerefsiz Kemal.

Birgül Ulusoy harika bir oyuncu sahneleri artmalı.

Son düzenleme:

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Biraz izledim diziyi o cenaze sahnesi neydi öyle ya salya sümük ağladılar 2 dk sonra kız geldi hiçbişey olmamış gibi. O kadar ağlamaya değmedi ya rüya herhalde. :F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Kız kendi cenazesinede katıldı. Sonra pişman oldu felan fişman baya değişik olaylar . :F
Orası öyle değil aslında kabus sahnesinden önce Kader ilaç içmeye kalktı ama o ara annesinin yatağında uyuyakaldı ve olabilecekler rüyasına girdi orada kendi kendisinin aynası oldu aslında. :)

@sokak sanati bu arada Cemre'yi beğenmeyip Beren'i beğenmen de ayrı tezat :A

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Orası öyle değil aslında kabus sahnesinden önce Kader ilaç içmeye kalktı ama o ara annesinin yatağında uyuyakaldı ve olabilecekler rüyasına girdi orada kendi kendisinin aynası oldu aslında. :)
Arada göz atıyorum diziye tam anlamıyla hakim değilim diziye.

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
senaryo bugün baya saçmalamadı.. bi insan hala nasıl inanır kocasına yahu. herkes gelip adamı dövüyor sövüyor hala kemalim yapmaz diyor kadın.. madem ilaç aldın git hastaneye bunu kanıtla kurtulun adamdan.. yalandan acitasyon yapıyorlar.. kadın keşke seni doğurmasaydım der eylül zırlar arkada slow fon.. bla bla bla.. çok inandık.. adamı dizide tutmak için daha nasıl saçmalıcaklar..

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Sen Cemre'ye laf edersen ben de senin en can alıcı yerinden vururum :A

Kapımız açık :D
İnşallah Şuan senin şarkıyı dinliyorum.
music2.gif

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
diziyi bayadır yorumlamıyordum. pc abimde oluyordu neyse ki bugün yok. :D bölüm baya güzeldi. eylül-kemal-mesuda sahneleri hariç.. kader'in rüya sahnesi güzeldi bence. şöyle bir mesaj aldım. annesi cenazesine bile gelmedi yani kader için annesi tamamen bitti rüya onun mesajıydı.. senaristler cenk olayında baya şaşırttılar. adam meral'a yazıyormuş, ama kader ile okul sahnesinde çok samimiydiler yani sırf cenk - kader diye düşündürtmek için yapmışlar son sahnede bana meral'i ayarlasana demesi inandırıcı gelmedi.. meral çok semapatikti yine. bu kızda olmasa..

cemre: meral gelsene bi!
meral: -a meral'siz de yapamıyorsunuz ama siz!
cemre: +meral telefonunu verir misin?
meral: -eylül telefonunu verince benimkinden elinizi çekmiştiniz ne güzel.

meral'in burda çıkışları güldürdü. :A

aslında dizide bi çocuk var baya iyi biri kader'le olabilir onu ön plana çıkarsalar iyi olur. hatta kader'in arkasında oturuyordu.. bölüm iyi bitti.. haftaya bölüm hastane - cenaze olaylarıyla geçecektir okul sahneleri olur umarım. :D