'Kırımlı' Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
thumbnail_1411487670.jpg

Başrollerinde Murat Yıldırım ve Selma Ergeç'in yer aldığı Kırımlı: Korkunç Yıllar filminin fragmanı yayınlandı!

Yönetmen koltuğunda Burak Cem Arlıel'in oturduğu TFT Yapım imzalı film, Cengiz Dağcı'nın Korkunç Yıllar filminden esinlenilerek çekildi. Senaryosunu Atilla Ünsal ve Nil Güleç Ünsal'ın yazdığı filmde ayrıca Gülçin Santırcıoğlu, Bülent Alkış, Baki Davrak, Ali Barkın, Burç Kümbetlioğlu ve Joshy Peters rol alıyor.

12 Aralık'ta vizyona girecek olan filmde, 2. Dünya Savaşı sırasında, esir düştüğü Almanlar'ın yanında, yurdunu kurtarmak için savaşmak zorunda kalan Kırımlı Teğmen Sadık Turan'ın nefes kesen mücadelesi anlatılıyor.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Fragman fena değil, zaten bu tür hikayeler gişede de iyi izleniyor.

Ben asıl Selma Ergeç için seviniyorum. Hem yüzünü dinlendirdi, kendini özletti, hem yeni bir diziyle geliyor, hem de fena görünmeyen bir sinema filmi çıkıyor. Bu sezon kendisi için çok iyi geçecektir. Kısaca bomba gibi döneceki bomba!.. :)

Son düzenleme:

Destiel

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
34
Puanı
49
bence isim de harika oyuncularda filmin genel konusuda . Murat Yıldırım varsa olay bitmişdir zaten :D gişede iyi olacağını düşünüyorum .