'Kış Güneşi' Tanıtım Fragmanı | Show TV - Endemol Shine Turkey

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aslı Enver epeydir dizilerde yoktu bu dizide olması iyi olmuş.bakalım nasıl dizi olacak
Bunu fragmandan anladıysan helal olsun :)
Tanıtımdan ben de bir şey anlamadım ama iddialı bir proje gibi duruyor. Aslı'nın tutturmasını çok istiyorum bu dizi de tutmazsa üst üste 4 dizisi tutmamış olacak. :(
Fragman ilgi çekici ama bişey anlayamadım.Neyse yeni fragmanları bekliyoruz. :)
hiçbişey anlamadım konusu ne şimdi bunun aslı enver'in kavak yerlleri harici dizilerini izledim tutmadı. bunu izlemeyeyim de tutsun yazık kıza .
la fragmanı anladınız mı bana da anlatın :F
Daha ne anlatsinlar

birbirinden habersiz buyumus ikiz kardesler var ve bit kiz icin savacaklar yada biri digerinin yerine gececek

Dizide tek elle tutulur sukru ile aslinin uyumu.

Normalde aslinin oynayipta tutan dizisi yok gibi ama sukruyle uyumu ssyesinde ilkkez bir dizisi tutabilir)))
Aslı ve Şükrü'yü severim bence güzel bir iş çıkacak. Çekimler gayet iyi duruyor, senaryo da iyidir umarım :)
Pek bir şey yok ilk fragmanda.
Fragman iyi de bir sey anlatmıyor bence
Mayıs Kraliçesi ve Acı Aşk'ın elde patlamasından sonra tutacağına dair inancımın bir kısmını yitirdim, ama belki bir sürpriz yapabilir. Bu arada Aslı Enver, her zaman bu kadar güzel olmak zorunda mısın? :bhr:
Ben Aslı Enver ve Şükrü Özyıldız uyumunu beğendim ama bu aşkın arasına girecek 3. kadın karakterin kim olduğunu merak ediyorum. Merve Boluğur'un ismi geçiyordu ama sanırım sürpriz başka bir isim olacak...

Tanıtım konusuna gelirsek ben beğendim, çıkan görüntüler iyi görünüyor. :)

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Bu fragmani sevdim bir şeyler anlatmış. Diziyide izleyebilecekmisim gibi duruyo kaliteli gibi

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Hanımın Çiftliği'ndeki adam da varmış dizide. :D Yeni tanıtım çok daha iyi olmuş. :)