Kördüğüm'ün Ne Zaman Yayınlanacağı Belli Oldu!

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,658
Puanı
1,061
onun havası söner bir süre sonra :X Çarşambanın reytinglerine bak bir de perşembenin :F Perşembe izlenecek bir şey bulamayıp Asla Vazgeçmem izliyor insanlar :A
sultan ortağım tam bir entrika abidesidir bir kere :T: bu dizide belçim başrolken şansı az bence o hayat benim gibi yapıp da rojdayı ön plana çıkarırlarsa şansları var zirve yarışında:D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Öyle diyorsan İnadına Aşk da açıklama yaptı yalan diye. Hiçbi rşey net değil yani. FOX'tan bilgi gelince derim sizlere heemen :) mail attım az önce. :)
İnadına Aşk neye yalan dedi. (b) Yayından kaldırılmaya demiştir o. Biz de yayından kaldırılacaktır demedik zaten. Gerçi ortada bir açıklama da yok neyi konuşuyorsak? :)

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,374
Puanı
1,060
Son düzenleme:

Sinan119

Üye
Reaksiyon puanı
156
Puanı
44
Asla Vazgecmemin havasi daha baslamadi sonede ahahha daha ne izledikki ? dizi daha yeni basliyor merak etme yakinda zirvenin dizisi olcak dikkat etde senin yeni dizi ilk 10a girmeyi basarsin
@-potterhead-

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
İnadına Aşk'ın son bölüm reytingleri pek iç açıcı değildi, ama yine de gününden etmek çok mantıklı bir hareket sayılmaz. Gerçi bu dizinin senaryosu iyi olursa tutabilir, ama daha önce de söylediğim gibi neler olacağı belli olmaz. :)

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Asla Vazgecmemin havasi daha baslamadi sonede ahahha daha ne izledikki ? dizi daha yeni basliyor merak etme yakinda zirvenin dizisi olcak dikkat etde senin yeni dizi ilk 10a girmeyi basarsin
@-potterhead-
Bu diziyi izleyeceğimi bile düşünmüyorum, nerden benim dizi oluyor acaba? Kalitesiz dizilerin belli bir parlama dönemleri oluyor genelde sonra hepsi yavaştan düşüyor aynı şeyi bekliyorum :)

Sinan119

Üye
Reaksiyon puanı
156
Puanı
44
sezon sonuna kadar dusecegini sanmiyorum cunki senaryo fena geliyor tam gaz devam sorun yok bilemem persembe dizilerinin hepsini kordugum icin dusurdun hemen sanki kordugum 3 reytingi asacakmis gibi @-potterhead-

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
hayır devamlı. :Z

Konu kilit, net değil çünkü. @sürgünüm

a. ferda eryılmaz‏@ayseferdaeryil
#İnadınaAşk canlar, 26 bölümde 2600 kere bitiyor haberi 26000 kere günü değişiyor haberi çıktı. her duyduğunuza inanıp bize yürümeseniz? @mrt-06 @denizz19 @Yiğitt
Kendi dizisinin final haberini yalanlıyor, Kördüğüm için bir şey söylemiyor. Yapımcı'nın açıkladığını biliyorsun sen de Kördüğüm'ün 7 Ocak'ta başlayacağına dair. Hayır anlamadım konuya daha niye kilit yazıyorsun? :D