PuhuTV Jet Sosyete - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Yine güzel bölümdü ve herkesin hikayesi dolu doluydu. Yaşar'ın fenomen olma çabaları, Cengiz'in yeni hali, Gizem ve Safiye'nin ifade uzmanlığı, Alara'nın adamları korkutması ve düğün tarihi belirsizliği güldürdü. :D

Sezon finalinde düğün olacağı için düğünün bir bahaneyle Haziran'da yapılacağını anlamıştım öyle de oldu. Levent ve Simten'i kimlerin oynayacağını merak ediyorum. :Z
Cengiz ve Yaşar üstünden gitmesin bölüm bir daha. :A @Aserat
Benim onlarla sıkıntım yok gidebilir. Ama 1 numara her daim Gizem Sahici Özpamuk olmak şartıyla. :Z

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Yine güzel bölümdü ve herkesin hikayesi dolu doluydu. Yaşar'ın fenomen olma çabaları, Cengiz'in yeni hali, Gizem ve Safiye'nin ifade uzmanlığı, Alara'nın adamları korkutması ve düğün tarihi belirsizliği güldürdü. :D

Sezon finalinde düğün olacağı için düğünün bir bahaneyle Haziran'da yapılacağını anlamıştım öyle de oldu. Levent ve Simten'i kimlerin oynayacağını merak ediyorum. :Z

Benim onlarla sıkıntım yok gidebilir. Ama 1 numara her daim Gizem Sahici Özpamuk olmak şartıyla. :Z

Gülse düğünle sezon finali yapar. :bhr: Avrupa Yakası'nın 3. sezon finalinde kendi düğünü vardı finalinde 2. kez kendi düğünü olmuştu. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Gülse düğünle sezon finali yapar. :bhr: Avrupa Yakası'nın 3. sezon finalinde kendi düğünü vardı finalinde 2. kez kendi düğünü olmuştu. :A
Evet zaten o yüzden dedim. Ve yine bir şekilde o düğün olmaz kesin Ozan Melike'ye kaçar. :A Bu arada bölüm bayağı geç bitti bakalım katkısı olacak mı. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bu dizi de güzel Gülse kendini öne çıkarsın en tatlı karakter o. :oops:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Hasibe Eren ilk kez sönük kalmıştı bu dizide ikinci bir karakter yazılması iyi olmuş. Hatta ön plana çıkarsınlar azcık Vasfiye teyzeye benziyor. :A @xBUGRAx @Aserat