Japonların 'Kadın' ve 'Anne' Memnuniyeti!

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
xBUGRAx yeni bir haber konusu açtı

Japonların 'Kadın' ve 'Anne' Memnuniyeti!

DZ8iKaJWsAE8rWs.jpg

FOX'un bu sezona damgasını vuran reyting rekortmeni dizisi 'Kadın' ve Star TV'nin geçtiğimiz sezonun başarılı dizilerinden 'Anne' bilindiği gibi Japon dizisi uyarlamalarıydı.

Dizilerin Japonya'da yayınlandığı kanal Nippon TV dizilerinin Türkiye'de izlenmesinden memnun. Kanalın satış sorumlusunun yaptığı 'Türkiye gibi dizi rekabetinin çok sert geçtiği bir ülkedeki başarıları uluslararası piyasanın dikkatini çekti' açıklamasıyla diğer dizilerine de ilginin arttığını söylediler.

Sina Koloğlu
Orijinal formatta oku

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kanal D'de 'Bir Litre Gözyaşı' olacak yeni sezona, onu da takip etsinler muhakkak. Bir tebrik de oraya bekliyor olacağız. :bhr:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,206
Puanı
1,060
bizim burda daha çok izlenmiştir,kendi ülkelerine göre :A:A:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Önyargından izlemediğin için sana aynı geliyordur. :A Anne-Kadın biraz Içerde-Çukur ilişkisine benzetiyorum ama Kadın'daki hiçbir oyuncu Anne'de oynamıyor yani. :A
Aaa iki diziyide izlemedim öyle haberim yok ama Kadında da Anne gibi çocuk dramı üstünden gidiyormuş sanırım :A :A :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,685
Puanı
1,060
Aaa iki diziyide izlemedim öyle haberim yok ama Kadında da Anne gibi çocuk dramı üstünden gidiyormuş sanırım :A :A :A
Anne'de iki anne'nin bir çocuk için verdiği savaş anlatılıyor. Kadın'da ise bir kadının kocası öldükten sonra girdiği hayat bunlanımı anlatılıyor. :A Tarz olarak benziyorda konular farklı. İçerde ve Çukur gibi. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Anne'de iki anne'nin bir çocuk için verdiği savaş anlatılıyor. Kadın'da ise bir kadının kocası öldükten sonra girdiği hayat bunlanımı anlatılıyor. :A Tarz olarak benziyorda konular farklı. İçerde ve Çukur gibi. :A
Aaa vlla benim anladığım fark Annede 2 kadın , Kadında tek kadın olması :A :A :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,574
Puanı
1,061
Anne mi Kadın mı diye sorarsak Anne bir gömlek daha iyiydi. Kadın biraz daha acıtasyonlara kaçıyor ama o da şahane. :A