IOS 11 Tanıtıldı! İşte IOS 11 Hakkındaki Her Şey!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Apple, WWDC 2017 etkinliği kapsamında yeni işletim sistemi olan iOS 11'i tanıttı.

qW9rqW.jpg

Apple'ın mobil işletim sistemi olan iOS'in yeni sürümü iOS 11, bugün San Francisco'da düzenlenen WWDC 2017 etkinliği kapsamında tanıtıldı.

İşte iOS 11 hakkındaki her şey:

Kontrol merkezi tamamen yenilendi: Apple, iOS 11 ile birlikte hem kontrol merkezinin görünüşünü tamamen yeniledi, hem de 'hücresel veri' ayarını kontrol merkezine dahil etti.

mkqn81.jpg

App Store'un tasarımı değişti: Yeni işletim sistemi iOS 11 ile App Store'un tasarımı baştan aşağı yenilendi. Yeni tasarım ile birlikte 'Bugün' isimli özel menüsü sayesinde App Store, en yeni ve sizin hoşunuza gidebilecek uygulamaları her gün yenileyecek ve bu uygulamaları detaylı bir şekilde açıklayacak.

aGP65Q.jpg

Siri artık daha akıllı: Apple'ın akıllı asistanı Siri, yepyeni özellikler kazandı. Siri artık üçüncü parti hizmetlere ihtiyaç duymadan İnglizce'den Çince'ye, Fransızca'ya, Almanca'ya, İtalyanca'ya ve İspanyolca'ya çeviriler yapabiliyor. Ayrıca artık Siri, kullanıcılarını iki kat daha iyi tanıyor ve buna göre kişiselleştirilmiş öneriler sunabiliyor.

vpYqQ6.png

iMessage üzerinden para gönderilebilecek: iOS 11 ile birlikte Apple'ın mobile ödeme sistemi olan Apple Pay'in kullanım alanları genişliyor. Artık iMessage uygulaması üzerinden Apple kullanıcıları para gönderebilecek.

AVM gibi kapalı alanlarda Apple Maps'i kullanabileceksiniz: iOS 11 ile birlikte yenilenen Apple Maps artık kapalı alanlardaki haritaları da algılayabiliyor ve AVM gibi büyük yerlerde hangi mağazanın nerede olduğunu gösterebiliyor.

'Dosyalar' uygulaması geldi: Apple'ın iOS 11 ile birlikte duyurduğu 'Files' uygulaması sayesinde tüm dosyalarınızı görüntüleme imkanına sahip olacaksınız.

Apple'ın mobil işletim sistemi olan iOS'in yeni sürümü iOS 11 Eylül ayında, sıradaki iPhone modelinin tanıtılmasıyla birlikte yayınlanacak.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
ALLAAAAAAAH sonunda kontrol merkezi denilen yere mobil veriyi açıp kapamayı koymuşlar :A Allahın belası Apple yüzünden ayarlara gir odan şunu aç bunu aç ötekini kapat derken çok yoruluyodum benim gibi üşengeçler için iyi olmuş :Z :A

tolgab

Emekli
Reaksiyon puanı
6,641
Puanı
560
ALLAAAAAAAH sonunda kontrol merkezi denilen yere mobil veriyi açıp kapamayı koymuşlar :A Allahın belası Apple yüzünden ayarlara gir odan şunu aç bunu aç ötekini kapat derken çok yoruluyodum benim gibi üşengeçler için iyi olmuş :Z :A

Aynen sırf üşendiğimden mobil veri genelde açık kalıyordu :A