InstaFavori

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
@serhatt meydan okumasını kabul ediyor, buradan @Billy Kane ve @mrt-06 ya meydan okuyorum. :bhr: :A

Sözümü tutmak için paylaşıyorum bunu da, pes benden. :A (Burun estetiğimi de yorumlayın. :A)
4zQboY.png

@Çiğdem- @xBUGRAx @Aserat @dizi kolik @Bully @xemrexxx @Arslan Bey @sokak sanati @Ahmed @DarkLegenD @Dosi @ozgur2113 @cookies @Maskeli Fedai @MasacRE- @ozmoturk @dreamy @kerem
Daha çok fotoğraf bekliyoruz. :A
Yandan at bakalım böyle şunun gibi. :A Bu şekilde değerlendiremeyiz ki. :F

Maşallah deyin ne güzel kafam var ya Allah'ım. :love1: @Bully @Çiğdem- @xBUGRAx @serhatt @xemrexxx @dizi kolik @vadikızı @MasacRE- @cookies

mop6GY.jpg
Keşke yandan çekmeseydin. Onun dışında iyi. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
şekersiz deniyeyim dedim çok acı oldu. 1 şeker yeter bence :A

Bende kahvenin her çeşidini seviyorum valla. :D
Aaa oyüzden işte mesala neskafeyi ikisi bir arada içiyorum ama türk kahvesi zehir gibi oluyor tabi yine zar zor içiyoruzda şeker kullanmıyorum uzun yıllardır :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu resim bana ait. Dün bir yaralı kargayı kurtardım. :D
Oooo çok sevaba girmişsin bravo vlla cnm :bhr::bhr::bhr:

Profosyonel bir paylaşım gibi duruyor sankı yetkililer paylaşmış bir afiş duyuru çağrı gibi sende onu gösterdin sandım ve karga gerçekten çok cici duruyor büyük sevap vlla :bhr::bhr::bhr:

• Harika
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Oooo çok sevaba girmişsin bravo vlla cnm :bhr::bhr::bhr:

Profosyonel bir paylaşım gibi duruyor sankı yetkililer paylaşmış bir afiş duyuru çağrı gibi sende onu gösterdin sandım ve karga gerçekten çok cici duruyor büyük sevap vlla :bhr::bhr::bhr:
Hayır canım bana ait. :A @sokak sanati Gördü hatta hikayemde resmi. :A

Dün öyle bir gördüm bunu ayağı sakat, kimse de yardım etmedi, su verdim sonra belediyeyi aradım geldiler hemen tedavi edecekler. Hayvanlar bize ait, biz korumamız lazım, çok şükür bilinçliyim bu konuda.

Belki ben hiçbir şey yapmasam hayvan ölecekti.zaten ayağı sakatlanmış uçamadıktan sonra bu hayvan napabilir ki..

Şimdi kurtuldu ama :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hayır canım bana ait. :A @sokak sanati Gördü hatta hikayemde resmi. :A

Dün öyle bir gördüm bunu ayağı sakat, kimse de yardım etmedi, su verdim sonra belediyeyi aradım geldiler hemen tedavi edecekler. Hayvanlar bize ait, biz korumamız lazım, çok şükür bilinçliyim bu konuda.

Belki ben hiçbir şey yapmasam hayvan ölecekti.zaten ayağı sakatlanmış uçamadıktan sonra bu hayvan napabilir ki..

Şimdi kurtuldu ama :D
Aaa ben ilgili kurum paylaştı bunu sandım hiç senin yaptını fark etmedim çok profosyonelce olmuş ve güzel bir davranış zaten hayatında önemli bir virajdan dönersen bunun faydasından olucak Allah hayvanları koruyan insanları korur :bhr: :bhr: :bhr:

Bizimde aklımızda bulunsun :bhr:

• Harika
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aaa ben ilgili kurum paylaştı bunu sandım hiç senin yaptını fark etmedim çok profosyonelce olmuş ve güzel bir davranış zaten hayatında önemli bir virajdan dönersen bunun faydasından olucak Allah hayvanları koruyan insanları korur :bhr: :bhr: :bhr:

Bizimde aklımızda bulunsun :bhr:
Aynen aklında bulunsun Çiğdem, burada da paylaştım ki belki birisi okur aklına kazır. :D

• Harika
Reactions: Çiğdem