IMDb'de En Çok Yüksek Puanlı Bölüm Çıkaran Yabancı Diziler!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,739
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

ERgen dizisi değil konusunla öyle diyorlardır ve dizimagda büyük ilgi görüyor .

büyülü sihirlirlikle alakası yok doğaüstü kaliteli bir dizi .Kaliteli ,Fantastik yabancı dizi ve çok kaliteli bir dizi bence.Benimde demek istediğim dizimagda en çok izlenenler arasında ilk 10'da o kadar yüzlerce dizi arasında .Dexteri geçecek yakında demedi deme :D

Geçsin sıkıntı yok, dizi-mag'de çok izlense ne olur az izlense ne olur. :):)

Yanlış anlaşılmasın Teen Wolf'u ben izlemedim kalitesiz falan demek istemem diziyi seven ciddi bir kitle de var ama Dexter, Spartacus, Breaking Bad, Game of Thrones, Prison Break gibi dizilerin ayarında olmadığı kesin.

Anca The Vampire Diarries, Pretty Little Liars, Arrow, Revenge ayarı dizilerle bir tutulabilir. Bu diziler kötü değil tabii ama üsttekiler efsane. :)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Hannibal'a başladım, ilk bölümünü izledim. :D İlk bölümü güzeldi, hemen olaya girdiler. :D

dRaqa0

Favori Üye
Reaksiyon puanı
103
Puanı
185
Web Sitesi
www.favoriforumum.net

Yanlış anlaşılmasın Teen Wolf'u ben izlemedim kalitesiz falan demek istemem diziyi seven ciddi bir kitle de var ama Dexter, Spartacus, Breaking Bad, Game of Thrones, Prison Break gibi dizilerin ayarında olmadığı kesin.

Anca The Vampire Diarries, Pretty Little Liars, Arrow, Revenge ayarı dizilerle bir tutulabilir. Bu diziler kötü değil tabii ama üsttekiler efsane. :)

Teen Wolf'un 30 bölümünü 1 hafta da izledim ondan sonra 1 hafta beklemeye başladım. Sürekli izlemediğimden olacak ki heyecanı kaçtı ama Spartacus, Breaking Bad, Game of Thrones ayarında olmadığı kesin. Zirve onlar bence.

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859

Saydığın dizilerden yüksek demedim :).Saydığın diziler efsanelerin efsanesine girdi teen wolfta 3.sezon daha daha gidecek uzun yolu var .Dizimag türkiyede en çok izlenen yabancı site ona bakmıyacamda neye bakacam admin ?:)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,739
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Saydığın dizilerden yüksek demedim :).Saydığın diziler efsanelerin efsanesine girdi teen wolfta 3.sezon daha daha gidecek uzun yolu var .Dizimag türkiyede en çok izlenen yabancı site ona bakmıyacamda neye bakacam admin ?:)

Demek istediğim çok izleniyor olması pek bir şey ifade etmiyor. Teen Wolf, Türkiye'de en çok izlenenlerden biri ona itirazı olan yok. :)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
KK|Batman post: 1411647' Alıntı:
Ben de senden gördüm indirmeye başladım diziyi. :D bakacam ilk bölümü iyiyse devam ederim.

Sadece ilk bölüme göre yorumlama bence. Ama yorumlasan bile devam edeceğini düşünüyorum. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,630
Puanı
1,061
inşallah yakında oz ve house md ye başlıcam :smile: @Forumdash bana laf etmiş teen wolf ve vampire dairies hala ergen dizisi bnm için zaten artık ergenler her yeri ele geçirdi oy verenlerin yaş ortalaması grafikleri var oraya da bakmak lazım @OzaN :)
heroes den daha fazlasını beklerdim tudors un nasık bölümü olmaz :( sopranos için de çok iyi diyorlardı şaşırdım :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Link burası, kendim hazırladım tamamen. :)

9. sıra kötü mü? :):)

Bence sen Breaking Bad'den önce Game of Thrones'a başla. Sana göre daha uygun. :)
Bana göre derken?
:F

Ben daha fantastik işleri seviyorum Dr. Who , Merlin ve bide bi dizi vardı onu unuttum. Game Of'u iyice bir araştırma yapmam lazım o dizi hakkında çok cahilim.
:(

Game Of değil Game of Thrones :T: :D

Böyle daha cool. :cool:

Merlin'in bütçesi çok düşüktü bildiğim kadarıyla.Sağlam bir bütçeleri olsaydı daha iyi yerlere gelebilirdi.:)

Şu sıralar tüm mesajlarına katılıyorum niyesi.
:D :X

Hala Game of Thrones'i izlemedin mi ? :D

- - - Ekleme - - -

Ergen dizisi deniyor ama alakası yok. :)

Daha başlamadım araştırma yapıyorum sonra pişman olurum diye....

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,685
Puanı
1,061

Bana göre derken?

Ben daha fantastik işleri seviyorum Dr. Who , Merlin ve bide bi dizi vardı onu unuttum. Game Of'u iyice bir araştırma yapmam lazım o dizi hakkında çok cahilim.
:(

Böyle daha cool. :cool:

Şu sıralar tüm mesajlarına katılıyorum niyesi.
:D :X

Daha başlamadım araştırma yapıyorum sonra pişman olurum diye....

Ben ilk tavsiyeyle başladım 3 bölüm sonunda sıkılıp izlemem ben bu diziyi dedim sonra bi şans daha verdim 6 ay sonra falan bağımlısı oldum bu sefer iple çekiyorum yeni sezonu ama daha uzun bi süre var. :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Wow Hannıbal'cılar çoğalıyor:X @berkann ve @KK|Batman pişman olmayacaksiniz eğer mideniz hassas değilse:X

inşallah yakında oz ve house md ye başlıcam :smile: @Forumdash bana laf etmiş teen wolf ve vampire dairies hala ergen dizisi bnm için zaten artık ergenler her yeri ele geçirdi oy verenlerin yaş ortalaması grafikleri var oraya da bakmak lazım @OzaN :)
heroes den daha fazlasını beklerdim tudors un nasık bölümü olmaz :( sopranos için de çok iyi diyorlardı şaşırdım :)
Emre OZ'u HD bulursan link at:X House'da en yakın zamanda başla ilk 6 sezon izlesen yeter sonraki karakterler pek sarmiyor:confused:

Şimdi gelelim konumuza 18 yaş reşitlikten ele alıyor ve 18 yaş altındakilere ergen diyorsak; (prosedür gereği (nedemekse:X) )
Teen Wolf en yuksek oy alan bölümün ayrıntısı;

Oy kullanan 165 user'den sadece 4'ü kız 4'ü erkek olmak üzere 8'i ergen (18 yaş altı)

VotesAverage
Males 34
blue.gif
9.1
Females 19
red.gif
9.3
Aged under 18 8
neutral.gif
8.9
Males under 18 4
blue.gif
9.8
Females under 18 4
red.gif
9.2
Aged 18-29 31
neutral.gif
9.3
Males Aged 18-29 19
blue.gif
9.2
Females Aged 18-29 12
red.gif
9.4
Aged 30-44 12
neutral.gif
9.0
Males Aged 30-44 9
blue.gif
8.8
Females Aged 30-44 3
red.gif
10.0
Aged 45+ 2
neutral.gif
9.0
Males Aged 45+ 2
blue.gif
9.0
Top 1000 voters 6
neutral.gif
9.0
US users 21
neutral.gif
9.0
Non-US users 32
neutral.gif
9.4

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ben ilk tavsiyeyle başladım 3 bölüm sonunda sıkılıp izlemem ben bu diziyi dedim sonra bi şans daha verdim 6 ay sonra falan bağımlısı oldum bu sefer iple çekiyorum yeni sezonu ama daha uzun bi süre var. :(
Herkes öneriyor aslın bi kaç kere E2 ya da CNBC-E'de görmüştüm sanırım çok ilgimi çekmedi senin dediğin gibi şans vericem.

Abim bile öneriyor.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,630
Puanı
1,061
oradakierin kimlik bilgilerini doğru söylediği kesin mi :A ayrıca ergenlik 18 de biştmiyor bakınız forumdaki teen wolf izleyicileri