I Want Your Cray Cray - Trish Walker | Jessica Jones

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yani arada denk geldikçe izlerdim güzeldi :A Nereye gidecek bu konu ne alaka merak ettim :A
Aaa bizim Supernaturalda scooby doo bölümü oldu :A @destere e önerdik @Harunnn60 ve senide bekleriz :A @Yiğitt bey de bakabilir tek bölümlük normal scooby doo izliyorsunuz çocukluğunuza geri dönün sayemizde
:A :A :A @Forumdash @cookies

Önde duranlar bizim adamlar Dean Sam :A :A :A
supernatural-scooby-doo-recap.png
scooby doo

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Haklı oldugumu düşündüğüne göre kalite konusunda tartişmayı değer görmuyorum:A Nasılsa haklı çıkıcam yine:F

Canım bacım:love1::love1::love1: Kaliteyi tatmadiği için kalite nedir bilmiyor:A
Sen haklısın demedim sen de haklısın dedim o de'nin önemi büyük orada :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Siz izlerken izlemedim canım o kadar da değil :A Birkaç hafta önce oturdum bir hafta sonu seri seri izledim bitirdim :A Aslında bitirdikten sonra genel bir yorum yapmayı düşünüyordum ama üşendim :A
Aaa ozaman yarın yorumunu bekliyoruz :A

Tuhaf dizi olsa ip gibi yazardın :F
izlememiştir izlese yorum yapmadan duramaz buda aynı @Harunnn60 gibi izlemeyip izlermiş gibi yapanlardan :) bari @eskici ye benzeyip haftada bir bölüm tüketseydi yine hak verirdik ama üç ay sonra ben izledim diye ortaya çıkanları imha ediyoruz :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yok izlemeyeceğim, kütüklüğe devam :A

Haklı oldugumu düşündüğüne göre kalite konusunda tartişmayı değer görmuyorum:A Nasılsa haklı çıkıcam yine:F

Canım bacım:love1::love1::love1: Kaliteyi tatmadiği için kalite nedir bilmiyor:A

legiondan bir fok anlamıyoruz ama rachel keller ve aubrey plaza hatrına katlanırım sonuna kadar :)
@Çiğdem- de sanırım legion oğlanı için katlanıyor yoksa çoktan terketmiştik diziyi :)

izlememiştir izlese yorum yapmadan duramaz buda aynı @Harunnn60 gibi izlemeyip izlermiş gibi yapanlardan :) bari @eskici ye benzeyip haftada bir bölüm tüketseydi yine hak verirdik ama üç ay sonra ben izledim diye ortaya çıkanları imha ediyoruz :)

Haahah Aaa bırak şunu @Forumdash @MasacRE- hiç bir zaman Cw kalitesine ulaşamıcak boş boş yaşıyor :A :A :A

@Harunnn60 Sana küsmüş yorum yapmıcakmış @destere mutlumusun :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Valla ben gerçekten izliyorum ve keyif alıyorum. Forumdasdh ve destere beni çok özledikleri için benimle uğraşıyorlar. :A Ben onlara soru sorun dedim soru bile sormadılar :A
bizim yorumlardan soru soralım sende rahatlarsın başka yerden sorsak bilmen imkansız :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
dünyanın en mutlu insanıyım umarım bin yıl sürer küskünlüğü :)
Valla ben gerçekten izliyorum ve keyif alıyorum. Forumdasdh ve destere beni çok özledikleri için benimle uğraşıyorlar. :A Ben onlara soru sorun dedim soru bile sormadılar :A
Aaa @Forumdash @destere e inat yorumlarını yap Jessicaya cnm zaten senin analizlerini kıskandı bunlar :A Senin anladını onlar anlayamadı için şu kardeş olayını :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aaa @Forumdash @destere e inat yorumlarını yap Jessicaya cnm zaten senin analizlerini kıskandı bunlar :A Senin anladını onlar anlayamadı için şu kardeş olayını :F
6. bölümden sonra gaga kolayını buldu şimddiii 10. bölümü izledim diyor utanmadan :))
demezlermi ya da demezmiyiz izledinde hanı yorum nerde? deriz... diyeceğimiz için cevapta veremeyeceği için (çünkü izlemiyor gaga :)) en iyisi ben bunlara küsmüş gibi yapıp kendimi kurtarayım diyor :)