ABC How to Get Away With Murder - 3. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,739
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Viola Davis'e Emmy ödülü kazandıran ABC draması How to Get Away With Murder'da yeni sezon heyecanı başladı.

Sevilen dizinin üçüncü sezonuyla ilgili yorumları bu başlıktan yapabilirsiniz...

How-to-Get-Away-with-Murder.jpg

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x1

Güzel bir sezon açılışı oldu.

Annelise başkası için hüngür hüngür ağlayıp çığlık atmaz, bence ölen kişi Nate. Wes’in Laurel’a olan tavırlarını gereksiz buluyorum. Michaela ve Asher arasında yaşananlar güzel. Bu arada Dexter’dan Maria LaGuerta’yı görmek sevindirdi.
8/10

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tüm karakterleri özlemişim. ilk bölümü bende sevdim.

Ölen kişi bence de Nate aklıma Weste gelmiyor değil hani.
Son ihtimal Analise yine oyun peşinde. Kendisi birini öldürdü şaşırmış gibi yapıyor.:F Bunu yazın bir kenara.

7/10

Pasham

Favori Üye
Reaksiyon puanı
225
Puanı
164
Of of dizim basladi bee. Yine enfes bir son yine sabirsizlikla belenen yeni bolum. Wes ve Laurel'ın çift olacağını düşünüyorum. :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
3x1

Fena değildi, klasik HTGAWM açılışı diyebiliriz :D

Sonuna her zamanki gibi koydular gizemli bir olay şimdi bütün sezon merak et dur bakalım ölen kim diye :A

Onun dışında ortalık çok güllük gülistanlık göründü bana. Frank gitti dertler bitti gibi olmuş, sanki herşeyin sorumlusu Frank'miş gibi ?

Bir de bu sezon okulla ilgili daha çok sahne olacak gibi, notlarının kötü olduğuna da değinildi çünkü. Dexter'dan Laguerta'nın da gelmesi ayrıca güzel oldu tabii :)

7/10

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,630
Puanı
1,061
3x1

Fena değildi, klasik HTGAWM açılışı diyebiliriz :D

Sonuna her zamanki gibi koydular gizemli bir olay şimdi bütün sezon merak et dur bakalım ölen kim diye :A

Onun dışında ortalık çok güllük gülistanlık göründü bana. Frank gitti dertler bitti gibi olmuş, sanki herşeyin sorumlusu Frank'miş gibi ?

Bir de bu sezon okulla ilgili daha çok sahne olacak gibi, notlarının kötü olduğuna da değinildi çünkü. Dexter'dan Laguerta'nın da gelmesi ayrıca güzel oldu tabii :)

7/10
mesajı görünce baktım 3x2 gelmiş hızlan:D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İlk bölümün çok üzerinde bir 2. bölüm olmuş. Bayıldım.:D

Connor karakteri dizide en sevdiğim karakter açık ara. Davada onun etkin olması Oliver ile olan ilişkisinin bitmesi her şeyiyle çok etkiledi beni bu bölüm. Michellada sevdiğim karakter. Aynı evde kalınca ikili diyalogları beraber çalışmalarınızı sahnelerin geleceğini düşündürdü.

Son sahne yine efso oldu. Oliver ilk hüngür hüngür gelince aha dedim Connor gitti. Başka bir iş için gitmiş. Ben yangının vsnin plan olduğunu anladım zaten. Ölen de muhtemelen Frank olacak. Bilmiyorum bakalım ne çıkacak ama 5 öğrenci ve Nate değil.

Ayrıca Analise'in okul yönetimi ile sahnesi muhteşemdi. Ne haddine deyince ayağa kalkıp alkışlmak istedim.:F Çok sağlam oynamış Viola ve bu yılda Emmy alsın o sahne ile.:Z

9.5/10 helalinden.:D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
3x2

İlk bölümden daha iyiydi.

İlk elenen aday Oliver oldu. Zaten onun öldüğünü düşünen de yoktur sanırım? :D Yavaş yavaş favorilere doğru ilerleriz herhalde. Annalise telefondakileri sil dediğine göre bir haltlar karıştırmış bir plan yapılmış gibi görünüyor.

Bu bölümdeki dava da ilgi çekiciydi. Connor istemese de dava onu buldu. İyi de kıvırdı işi :D

8/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x2

Açılış bölümüne göre daha güzeldi.

Belli oldu her hafta bir kişi elenecek. İlk hafta elenen Oliver oldu. Ölen kişiyi Connor gibi gösterseler de, Annalise evde Frank'i yakmış olabilir. :)

Wes ve Laurel sevgili olsunlar artık, çok şey mi istiyorum? :(

Bölüm konusunda yaşlı teyzenin hikayesi çok acıydı. Oyuncuyu da iyi seçmişler, sanki yaşadıkları yüzüne yansımış gibiydi.
8.5/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x3

Güzel bir bölümdü yine.

Ölen kişiyi öğrenemeden bir de yaralı bir kişinin olduğunu öğrendik. Oliver, Annalise'in verdiği telefonu polislerin bulması için olay mahalline bırakması da gözlerden kaçmadı. Asıl bomba ise, Laurel'in Frank'in adresini öğrenmesine rağmen bunu Annalise ile paylaşmaması. Son olarak Annelise'in müvekkiline attığı tokat çok iyiydi. :)
8.5/10

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,630
Puanı
1,061
3x3
laurel in geçmişine gittik bu bölüm de :D bonnie olmaya aday laıurel
babası filthy rich miş kızın :D
bonnie de ölmemiş onu öğrendik
öleni geçtik bir de ağır yaralı çıktı bakalım daha neler çıkacak

point: 8.9

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
3. bölüm çok iyi değildi bence. 2'nin üstüne çıkamadılar.:(

Analise'in tokat efsaneydi. Bu sezon yine döktürüyor kadın. Geçen bölüm yönetim sahnesi bu bölüm tokat. Çok efsanesin Viola Teyze.:bhr:

Lourel'ın hikaye beni çekmedi ama son sahnede Analise'e yamuk yapması şaşırttı

Son sahnede 2. bir yaralının olması üzdü.:( Zenci Michella yada Connor değildir umarım.:( Bonnie'de ölmemiş. Keşke ölseydi yaa. En sevmediklerim ölmüyor.:(

Yangın bir dava sebebi ile kurgulanmış bir şey sanırım. Tanımadığımız birisini gösterdi kamera 1 saniyeliğine. Kurgu olduğunu anladık yangının.:(

8/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x4

Çok iyi bölümdü olaylar olaylar.

Eve kendisine yeni sevgili yapmış, Nate ile de kavga etti, yine kaldın mı tek başına Annalise? :)

Yaralı kurtulanın Laurel olduğunu öğrendik, üstelik hamileymiş. Şimdi sorulması gereken Laurel'ın kimden hamile olduğu? Büyük ihtimalle Wes'ten bence. Frank'ten hamile kalmış olsa bu zamana kadar belli olurdu herhalde. :)

Son olarak Frank, Bonnie'nin babasını öldürerek kendi kuyusunu kazmış oldu.
9/10

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Güzel bir 4. bölüm olmuş.:X

Lourel'ın içeride olmasına çok şaşırdım. Ama yine olaylı bitti çünkü Lourel hamile. Her son yeni bir soru dizide. Bayaa yanık varmış. Üzüldüm kıza ama iyi ki Connor yada Michella değil.:X Ancak 2. ismi bilmiyoruz hala. o yüzden sevincim çok uzun sürmezse şaşırmam:(

Frank pislik babayı öldürdü. Bonnie çok sinirlenmez bu duruma. Sonuçta pislik biri. Frank neden öldürdü onu anlamadım.

Çocukların atışmaları ve Şişkonun yeteneksizligi esprili ve sevimli sahneleri.

8.5 /10

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,630
Puanı
1,061
3x4

Çok iyi bölümdü olaylar olaylar.

Eve kendisine yeni sevgili yapmış, Nate ile de kavga etti, yine kaldın mı tek başına Annalise? :)

Yaralı kurtulanın Laurel olduğunu öğrendik, üstelik hamileymiş. Şimdi sorulması gereken Laurel'ın kimden hamile olduğu? Büyük ihtimalle Wes'ten bence. Frank'ten hamile kalmış olsa bu zamana kadar belli olurdu herhalde. :)

Son olarak Frank, Bonnie'nin babasını öldürerek kendi kuyusunu kazmış oldu.
9/10
Güzel bir 4. bölüm olmuş.:X

Lourel'ın içeride olmasına çok şaşırdım. Ama yine olaylı bitti çünkü Lourel hamile. Her son yeni bir soru dizide. Bayaa yanık varmış. Üzüldüm kıza ama iyi ki Connor yada Michella değil.:X Ancak 2. ismi bilmiyoruz hala. o yüzden sevincim çok uzun sürmezse şaşırmam:(

Frank pislik babayı öldürdü. Bonnie çok sinirlenmez bu duruma. Sonuçta pislik biri. Frank neden öldürdü onu anlamadım.

Çocukların atışmaları ve Şişkonun yeteneksizligi esprili ve sevimli sahneleri.

8.5 /10
ölen kim sizce