ABC How to Get Away With Murder 2. Sezon Yorumları

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x9

Dehşetül vahşetin ötesinde müthiş bir bölümdü. :)

Annalise’in kendisini Wes’e vurdurduğu sahne müthişti. İlk sezondaki peruk sahnesinden sonraki en güzel sahne idi. Sinclair’i de hadi arabayla çarpıp öldürdünüz daha niye binadan aşağıya atıyorsunuz? O sahnede de Bonnie psikopatından bir kez daha tırstım.

Annalise ile Asher'ın babasının olayını da anlamayan varsa anlatayım, baştan itibaren.

Kadın savcı Sinclair, Asher’dan Sam’ın cinayeti hakkında bilgi almaya çalıştı. Hatta Tiffany tecavüz olayını kullanarak Asher’ı tehdit etti.
Bunun üzerine Asher babasından yarım istedi. Babası da çık her şeyi açıkla dedi. Ama son anda hakim karşısında Asher, Bonnie’nin ismini vermekten vazgeçti. (Bonnie, Asher’a Sam’ı ben öldürdüm demişti. Annelise ve diğer elemanları korumak için.)
Annelise’de karşı atağa geçerek, Baba başsavcı adayıydı onun yolsuzluk dosyasını bulup ifşa etti. Adam da komuoyuna karşı küçük duruma düşünce canına kıymak zorunda kaldı.
Annalise bunu yapmasaydı mahkemede Bonnie’nin Sam’ın katili olmadığı anlaşılır ve kendisiyle birlikte yanındaki elemanların da suçlu olduğu ortaya çıkacaktı.
10/10

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,730
Puanı
1,061
bölüm süperdi @sürgünüm ün dediği gibi tam 10luk bölüm ama 9.5 veriyorum belki daha iyisini görürüz:X
asher da katıldı cinayet teame :D emilysinclairi ezeceği hiç akılma gelmezid bonnie ile birlikte psikopat çift oldular resmen :D
annaliesenin kafası nasıl çalışıyor öyle insan hayret ediyor :eek:
nate bakalım napacak :D
christpoher kim acaba wesse neden wes oldu
çinkli kıza kalacak her şey gibi
neyse az izleyin de oyunculuk görün @Harunnn60 @mrt-06 @-potterhead- @Çiğdem- @sokak sanati

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
bölüm süperdi @sürgünüm ün dediği gibi tam 10luk bölüm ama 9.5 veriyorum belki daha iyisini görürüz:X
asher da katıldı cinayet teame :D emilysinclairi ezeceği hiç akılma gelmezid bonnie ile birlikte psikopat çift oldular resmen :D
neyse az izleyin de oyunculuk görün @Harunnn60 @mrt-06 @-potterhead- @Çiğdem- @sokak sanati
Beni bu konuya etiketleme melun daha başlamadım sezona :F Bozulma oldu mu geçen sezona göre?

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Viola'ya uzun saç yakışmış gibi sanki .:D

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
son bölüm 9.8 almış bakalım kaçta sabitlenecek :D @destere ye nanik :A @OzaN @-potterhead- @sürgünüm @sokak sanati
http://www.imdb.com/title/tt5075866/

@Tolstoyevski seviyordu bu tarz müzikleri galiba ben de sevdim final sahnesine koymalarındandır belki:D

Müzik çok düz olmuş yani sürekli aynı tonda ve biraz pasif, tabi diziyi baştan sona izlemiş olsaydım çok sevebilirdim ama şimdi kuru geliyor. :) Şunun gibi efsanevi tondakilere açığım;

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bir hafta sonra bak şimdi belli olmaz bir ara the flash da 9.8 di imdb de bir hafta sonra aynı bölüm 8 e düşmüştü istersen @Çiğdem- e sor süpürgeli kız eğer yalan söylemezse benim dediğimi doğrulayacaktır :)
hayırr düşmedi hatta bu sezonda 9.7 falan aldığımız bölüm yine oldu biz 9 üğstü puan çok alıyoruz bölümlerimizde :A:A:A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,730
Puanı
1,061
bir hafta sonra bak şimdi belli olmaz bir ara the flash da 9.8 di imdb de bir hafta sonra aynı bölüm 8 e düşmüştü istersen @Çiğdem- e sor süpürgeli kız eğer yalan söylemezse benim dediğimi doğrulayacaktır :)

hayırr düşmedi hatta bu sezonda 9.7 falan aldığımız bölüm yine oldu biz 9 üğstü puan çok alıyoruz bölümlerimizde :A:A:A
kız çiğdem bence sen başla bu diziye bak baklavanın hası var hem de sütlü değil bitter baklava:A
tumblr_njhadvDAUv1rts3y5o1_500.gif