eTV Hissikablelvuku: Bir Katilin Hikayesi | Bölüm 3

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Lise fizik bilgimle,
Bumerang gibi fırlattığın acılar geri dönecek ve sana aynı hızla çarpacak.
bu olabilir mi ya? Hava sürtünmesini mi ihmal ettiniz mühendiz bey? :D

Peki ben kendimi mutlu edebilir miyim? Kendi acılarımı nasıl yok edebilirim?
İntihar et?

Banka hesabımda 55 milyar lira var, ama bu para benim başka ne işime yarayacaktı? Ailem için, bu b*ktan geleceğim için biriktirdiğim tonla para.
Bu kadar zengin olması beni şaşırttı. Sonuçta düğün yapmış, 2 çocuğu olmuş, karısı yatalak ve kendisinin ruh sağlığı bozuk. Bunlar hep para. :D

Vaov sonu harika bitti. Bir dizide vardı bu parmak olayı, sanırım Hannibal'dı. :D Aklıma geldi, yaz bitmeden bitireyim onu da.
Yani hava sürtünmesinden dolayı gide gele gide gele zamanla hafifler diyorsun :A:A
Olsun, tatlı bir benzetme bence yine de :D
Belki eder ileride :bhr:

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Yani hava sürtünmesinden dolayı gide gele gide gele zamanla hafifler diyorsun :A:A
Olsun, tatlı bir benzetme bence yine de :D
Belki eder ileride :bhr:

Edeceğini düşünmüyorum, yolu tekrar hastaneye düşmedikçe. :D

Karısı ne hastası ve o nerede? Annesigilde mi kalıyor?

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Edeceğini düşünmüyorum, yolu tekrar hastaneye düşmedikçe. :D

Karısı ne hastası ve o nerede? Annesigilde mi kalıyor?
Ben de henüz çok emin değilim ne olacak :D

Komaya girmiş, hala çıkamadı. İleriki bölümlerde biraz değinmeye başlıyoruz yavaş yavaş.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Dexter'dan fazlası ile esinlenmişsin bu parmak olayı orada da vardı.:A

Ben şunu anlamadım Aldatan erkekti, ilk bölüm kadın şikayetçiydi ama kadını suçlu görüp öldürmüş. Kafa karışıklığı olmuş. Pek üzerine düşmemiş gibisin yan hikayenin.:A

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Dexter'dan fazlası ile esinlenmişsin bu parmak olayı orada da vardı.:A

Ben şunu anlamadım Aldatan erkekti, ilk bölüm kadın şikayetçiydi ama kadını suçlu görüp öldürmüş. Kafa karışıklığı olmuş. Pek üzerine düşmemiş gibisin yan hikayenin.:A
Öyle bir esinlenme falan yok burada :T:
Suçlu bulduğu için öldürmedi çünkü :D Neden öldürdü sorusunun altını kurcalamaya çalışsan da şu anda bulamazsın. Onun cevabını net bir şekilde öğrenmemiz uzun sürecek, muhtemelen finalden çok az önce olacak bu. Sığ bir sebep olmadığını düşünüyorum şu anda aklımdakinin. Ki zamanla daha da geliştiririm diye umuyorum bu fikri, ona daha çok var. Şimdilik görünen sadece adamın akıl sağlığı yerinde değil ve öldürererk insanları acılarında kurtarabileceğini düşünüyor :D
Onun yan hikaye olduğu ne malum? Belki bir gün 1. bölümün hemen öncesine döneriz :A
Bu nispeten uzun soluklu olacak, o yüzden bir iki bölümden çıkarım yapmak ya da 1-2 bölüme bakarak yargılama yapmak çok uygun olmaz :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Öyle bir esinlenme falan yok burada :T:
Suçlu bulduğu için öldürmedi çünkü :D Neden öldürdü sorusunun altını kurcalamaya çalışsan da şu anda bulamazsın. Onun cevabını net bir şekilde öğrenmemiz uzun sürecek, muhtemelen finalden çok az önce olacak bu. Sığ bir sebep olmadığını düşünüyorum şu anda aklımdakinin. Ki zamanla daha da geliştiririm diye umuyorum bu fikri, ona daha çok var. Şimdilik görünen sadece adamın akıl sağlığı yerinde değil ve öldürererk insanları acılarında kurtarabileceğini düşünüyor :D
Onun yan hikaye olduğu ne malum? Belki bir gün 1. bölümün hemen öncesine döneriz :A
Bu nispeten uzun soluklu olacak, o yüzden bir iki bölümden çıkarım yapmak ya da 1-2 bölüme bakarak yargılama yapmak çok uygun olmaz :A

Şuan bize aktarılanları yorumluyorum ben sadece.:A
Dexter'ın ilk bölümü aynen böyle. @yatutarsa sende bi teyit etsene. Dexter ilk başta buzdolabına parmak koyan bi şantajcı ile uğraşmıyormuydu:A

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Şuan bize aktarılanları yorumluyorum ben sadece.:A
Dexter'ın ilk bölümü aynen böyle. @yatutarsa sende bi teyit etsene. Dexter ilk başta buzdolabına parmak koyan bi şantajcı ile uğraşmıyormuydu:A
Evet Dexter'da da vardı aynısı. Hatta yazmışımdır dedim ama baktım konu güncellenmiş mi ne olmuş, 4 Ağustos 2017 diyor ilk bölüme. :D

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Tamam çakma senaryonuda al git:A
n3YHuh4oStKbT17yNOM1jg.jpeg