Hazal Kaya Oyunculuğu Bırakıyor mu?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Hazal Kaya Oyunculuğu Bırakıyor mu?

56c2bcd218c77318d89a7a5f-150x150.jpg

Ekranların sevilen yüzlerinden Hazal Kaya cephesinde hayranlarını şaşırtan bir gelişme yaşandı.

'Genco'nun ardından reyting rekorları kıran 'Aşk-ı Memnu' ve 'Adını Feriha Koydum' ile yıldızını parlatmasına rağmen son dönemde rol aldığı 'Son Yaz Balkanlar', 'A.Ş.K.' ve geçtiğimiz aylarda final yapan 'Maral: En Güzel Hikayem' gibi yapımlar ile hayal kırıklığı yaşayan 25 yaşındaki genç oyuncu, bundan sonra iş hayatına yeni bir meslek kolunda, aşçı olarak devam etmeyi planlıyor.

2014 yılında aldığı aşçılık eğitimi için önümüzdeki ay yurt dışına gidecek olan Kaya'nın yakın çevresine “En büyük hayalim İtalya’da yaşamak. Aşçılık eğitimimi orada sürdüreceğim. Kısa zaman sonra şartlarımı oluşturup İtalya’da kendi restoranımı açacağım. Şu an hayalim için yer bakıyorum" dediği öğrenildi.
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bence kendisi başrollük birisi değil, yan rolde yer almalı. Yani Aşkı Memnu'da tam kıvamında bir yerdeydi. Başrol olacaksa da yine güçlü isimlerle olmalı, diziyi bu kıza yüklemek olmuyor açıkçası.

Haberin doğru olduğunu sanmıyorum, hem aşçılık yapar hem oyunculuk. :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Ya şimdi de bu moda oldu yok şarkıcılığı bırakıyorum yok oyunculuğu bırakıyorum. Alayı sahtekar paraları bitince geri dönerler merak etmeyin. Sezen de Teoman da geri döndü. Bu oyuncu tayfası da böyle. Kendilerini çok büyütüyorlar çok takmamak lazım.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
sanki çok önemli bir oyuncuydu başlamadan bırakmışl demek

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
hazal kayayı sevmesem de 6-7 dizide oynamış hayatı boyunca tek dizide oynamış birine çok iyi oyuncu diyenleri kaale alma bence marul kafa:D
Sorun oyuncuda değil zaten senaryolar sıkıntılıydı. Kız Feriha baş rolüyle o Zaman'lar fenomen hale gelmişti. Çok iyi reytingler alıyordu çünkü senaryo çok güçlüydü. Yani sistemle ilgisi yok ben bugün başlamış olsa da yüksek reytingler alabileceğini düşünüyorum. Seçimleri hatalı olunca olan Hazala oldu kötü oyuncu damgası yapıştı. Ben şahsen AFK'da Hazala bayılıyordum acayip duygu alıyordum tavırlarından. :D