Hayat Sırları'ndan İlk Kareler Yayınlandı!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Hayat Sırları'ndan İlk Kareler Yayınlandı!

IMG_20170821_113818.jpg

Star TV'nin yeni dizisi Hayat Sırları'ndan ilk kareler yayınlandı.

Yapımcılığını Most Production'ın, yönetmenliğini Murat Can Oğuz'un, senaristliğini Mahinur Ergun'un üstlendiği; başrollerini Ekin Koç, Hazar Ergüçlü, Ahmet Mümtaz Taylan, Devrim Yakut, Olgun Toker, Ecem Erkek ve Ayfer Dönmez'in paylaştığı iddialı yapımın konusu ise şöyle:
Bir tarafta Burak ve Seher’in kalpleri acıtan, tutkulu ve gizemli aşk hikayesine tanık olurken, diğer taraftan Kuzgun ailesinin yaşadığı Hayat Apartmanı’nın ve Kuzgun mutfağının her bir merdivenine, duvardaki her çatlağına sızan sımsıcak sevgi dolu hikayesine ortak olacağız.

Hayat onları öylesine sıkıştıracak ki, bu sevgi dolu aileyi temellerinden sarsacak, usul usul yaklaşan büyük tehlikenin, her birinin canlarını acıtan sırların tek tek açığa çıkması, beklenmedik bir anda hayatlarını darmadağın edecek.

İstanbul’un gözden uzak semtlerinden birinde açtıkları esnaf lokantasında 20 masalık dünyalarında büyük bir özenle hayat mücadelesi veren Kuzgun ailesi her şeye rağmen ayakta durmaya, hayatta kalmaya çalışacak.

Büyük sırlar yüklenmiş bu hikaye, dokunduğu her kalbi ısıtırken yakacak; okşarken acıtacak. Yüreğindeki sırları sırtında taşımak zorunda kalmış her seyirci bu sıradışı hikayenin suç ortağı olacak ve hiçbir seyirci Kuzgun Lokanta’dan boş dönmeyecek.
Hayat Sırları, Ekim'de Star'da başlıyor!

DK5pV_SWsAALmH7.jpg

76077.jpg

76078.jpg

76075.jpg

Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Başlasın artık kurudum meraktan. Yine kaliteli bir dizi geliyor anlaşılan. :Z

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
''etkileyici bir aşk ve aile ailesini izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor.'' Aile ailesi ne @Aserat :A

Kareler muhteşem, aile dizisi olacak galiba. Merakla bekliyorum Hazarımı. :bhr:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ekin ve Hazar yıkılıyor :bhr: Çok yakıştırdım ben :Z Hazal ve Burak'tan sonra bu sene en beğendiğim çift oldular :Z

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Ahmet Mümtaz ve Devrim Yakut çok güzel çıkmışlar. Sanırsın 40 yıllık evliler o derece.:love1:
Ama tutmaz gibi ya. Başroller sıkıntılı.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
''etkileyici bir aşk ve aile ailesini izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor.'' Aile ailesi ne @Aserat :A

Kareler muhteşem, aile dizisi olacak galiba. Merakla bekliyorum Hazarımı. :bhr:

Ekin ve Hazar yıkılıyor :bhr: Çok yakıştırdım ben :Z Hazal ve Burak'tan sonra bu sene en beğendiğim çift oldular :Z

Hayat Şarkısı gibi patlama yapamadan devam eder kendi halinde. :A

Resimler çok güzelmiş umarım izlenen bir dizi olur:D

Ahmet Mümtaz ve Devrim Yakut çok güzel çıkmışlar. Sanırsın 40 yıllık evliler o derece.:love1:
Ama tutmaz gibi ya. Başroller sıkıntılı.
Yeni kareler:
DMK-QUSXUAA6u9e.jpg

DMK3dv0WsAAe6zu.jpg

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Mahinur Ergun yazıyorsa güzel bir iş çıkacaktır. Most Production'da güzel işler çıkaran bir yapım şirketi güveniyorum. :D

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Kadro çok güzel. Saglam bir dizi daha geliyor. :):)
Bu yil dizi sezonu çok fazla mi geç giriyor yoksa bana mi öyle geliyor? :D @Aserat @Yiğitt

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Hazar ve Ekin değil de şu Hayat Şarkısında oynayan adam ile yanındaki Düğün Dernekte oynayan kadının uyumu mükemmel. Yeni bir Aramızda Kalsın mı geliyor ne?
Star'ın bu sezondaki yeni dizileri çok güzel resmen kanalın fanı olasım geliyor. Yayındakilerden Çember'i de izliyorum HS ve UTC de var. :A