eTV Hayatım O Dizi - 1. Hafta | Ezel vs Hayat Bilgisi vs Kurtlar Vadisi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@mrt-06 burada da hile karıştırmış işe :A @Çiğdem- de öyle sallapati izlemiş dizisini anlaşılan :A

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,357
Puanı
1,061
son bildiğim 3 soru hariç ilk 5 soru dizi hakkında normal sorular değildi evet fark edilmeyen ufak detaylardı evde oturursun bazı tozları görmezsin o hesap :A :A :A
Denizin o sorusunu anlarım da seninkini açıklaması yok Çiko. :D En iyi seyrettigin dizi Bu kadini bilmeliydin. :A
Ezel,Nükhet Özbağ (Bengü Benian)

GÖNDEREN EZEL / ETIKETLER: EZEL NÜKHET ÖZBAĞ, NÜKHET ÖZBAĞ, NÜKHET ÖZBAĞ (BENGÜ BENIAN)

Eyşan'ın teyzesi.hiç evlenmemiş,yıllardır İstanbul'da yalnız yaşıyor.Ölen anne ve babasının maaşlarıyla geçiniyor.Sadece kendi bildiği gibi yaşayan,dürüst bir kadın.İhtiyacı olduğunda,yeni bir başlangıç için Eyşan'a bir fırsat verdi.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Denizin o sorusunu anlarım da seninkini açıklaması yok Çiko. :D En iyi seyrettigin dizi Bu kadini bilmeliydin. :A
Ezel,Nükhet Özbağ (Bengü Benian)

GÖNDEREN EZEL / ETIKETLER: EZEL NÜKHET ÖZBAĞ, NÜKHET ÖZBAĞ, NÜKHET ÖZBAĞ (BENGÜ BENIAN)

Eyşan'ın teyzesi.hiç evlenmemiş,yıllardır İstanbul'da yalnız yaşıyor.Ölen anne ve babasının maaşlarıyla geçiniyor.Sadece kendi bildiği gibi yaşayan,dürüst bir kadın.İhtiyacı olduğunda,yeni bir başlangıç için Eyşan'a bir fırsat verdi.
diziyle alakası yok gibiydi ilk 5 sorunun :F normal dizi sorularını bende bilirdim ama işin şeyide burda çkıyor tabi yiende eğlenceli yarıştı :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Bazı sorular oldukça zor olmuş,bazılarıda diziyi izleyen için bilinir düzeyde olmuş,emeğine sağlık @S.G.A.T. oldukça keyifli bir yarışma olmuş,bundan sonraki tura 3 kişimi kaldı:A

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,506
Puanı
1,061
8 sorunun yarısını bildin yahu. :A Millet çok şey yapmadı sana, oradan kurtardın. :A Harbi Vadiyi bilmiyonuz, taraf tutmağı seviyonuz sadece. :A
Ne demek bilmiyonuz bunu bana mı diyorsun :D 3-4 senedir eski Vadiyi seyretmedigimi söylemiştim. Oradan akıl da kalanla oynadık işte. Bi Pusu olsaydı kimse duramazdi önümde:A İstersen soruları ver ben hazirlayayim :D

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,357
Puanı
1,061
Ne demek bilmiyonuz bunu bana mı diyorsun :D 3-4 senedir eski Vadiyi seyretmedigimi söylemiştim. Oradan akıl da kalanla oynadık işte. Bi Pusu olsaydı kimse duramazdi önümde:A İstersen soruları ver ben hazirlayayim :D
Pusu soruları hazır, yarışmacısı da yok. Yarışma bitsin. Sana özel yapıcam. :A Orada da iyi performans göstermeyeceğini düşünüyorum. :D Fan duygusuyla izliyonuz diziyi. :D Ben senden daha iyi yapardın rahatlıkla Vadiyi. :A