Hangi Hollywood Filmi Seni Anlatıyor?

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Şurdaki testi çözerek hangi Hollywood filminin sizi anlattığını öğrenebilirsiniz. :)

http://onedio.com/haber/hangi-efsanevi-hollywood-filmi-seni-anlatiyor--381622

Bana çıkan film pek şaşırtmadı. :)

Screenshot_2015-03-28-17-48-22.png

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,155
Puanı
1,061
esaretin bedeli çıktı :))

Sen kapana kısılmış bir insansın. Ayağında da bir sürü saçma sapan pranga var. Özgürlüğün elinden alınmış, şöyle ya da böyle. Hakısızlığa da uğramışsın ve hala da uğruyorsun. Kaçmak istiyorsun kaçamıyorsun; koşmaksa hepten hayal! Ancak kıvrak zekayla, masumiyet birleştiği zaman, hiçbir hapishane insanı içeride tutamaz, ki seni de tutamayacak. Sen sadece böyle hep temiz kal, yoksa tünel kazacak çakı çok!

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,788
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
"The Shawshank Redemption" çıktı!

Sen kapana kısılmış bir insansın. Ayağında da bir sürü saçma sapan pranga var. Özgürlüğün elinden alınmış, şöyle ya da böyle. Hakısızlığa da uğramışsın ve hala da uğruyorsun. Kaçmak istiyorsun kaçamıyorsun; koşmaksa hepten hayal! Ancak kıvrak zekayla, masumiyet birleştiği zaman, hiçbir hapishane insanı içeride tutamaz, ki seni de tutamayacak. Sen sadece böyle hep temiz kal, yoksa tünel kazacak çakı çok!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,084
Puanı
1,061
"Fight Club" çıktı!

Seni anlatan en doğru kelime: Asi! Herkes kendi önüne konulanı yemekle meşgul ve bu durumdan hiç kimse şikayetçi değil. Sense bu gidişe bir dur diyen, oyunbozan ve zurnanın zırt dediği deliksin. Ayrıca sen eşsiz de değilsin. Süprüntü ya da pislik de değilsin. Sen sadece sensin ve bu hayatta başına gelenlerin hiçbir nedeni yok, ey tarihin ortanca çocuğu!

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
The big lebowski çıkti diyorki 100 yıl senin önüne yemegini koysalar evden cikmazsin hakli valla @Çiğdem- @Tolstoyevski :F
Uyusuksun uykucusun tembelsin falanda diyor :F

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,739
Puanı
1,061
"Yüzüklerin Efendisi" çıktı!

Senin sınavın Hüküm Dağı'ndan büyük: Hem çok çeşitli, hem de girift... Ama en büyük mücadelen kendi iradenle. Bu mücadelede, nice koçyiğitler yere serildi, hey gidi! Ancak sen hem Aragorn kadar doğuştan lider, hem Gandalf kadar bilge, hem de Frodo kadar dirayetli olduğun için, bu irade sınavından AA ile geçecek, kötülüklere en güzelinden "You shall not pass" çekeceksin! 5. günün şafağında doğuda seni bekliyoruz. Hadi!.. :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
"Fight Club" çıktı!

Seni anlatan en doğru kelime: Asi! Herkes kendi önüne konulanı yemekle meşgul ve bu durumdan hiç kimse şikayetçi değil. Sense bu gidişe bir dur diyen, oyunbozan ve zurnanın zırt dediği deliksin. Ayrıca sen eşsiz de değilsin. Süprüntü ya da pislik de değilsin. Sen sadece sensin ve bu hayatta başına gelenlerin hiçbir nedeni yok, ey tarihin ortanca çocuğu!

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
"Fight Club" çıktı!

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
"The Godfather" çıktı!

Sen büyük sorumlulukların insanısın ve hayatın kurgusu sana göre şu: Kafandaki idealler ve bunları gerçekleştirmene engel olan sorumluluklar. Ancak gerçekten "büyük" ve "olgun" bir insan olduğun için, sorumluluklar adına ideallerinden anında vazgeçer ve ardına dönüp bakmazsın bile. Çünkü ailenin sana ihtiyacı var. Ayrıca dışarıdan baktığında çok güçlü görünebilirsin evet; ama çoğu zaman ne yapacağını bilmiyorsun. Ama dedik ya, sen büyük insansın; sevdiklerin uğruna acımasız ve gaddar da olabiliyorsun. Gerçek erdem bu!

----------------------------------------------------

hehehehe:) @Çiğdem- ben olgun bir insanmışım acayip zeki ve yakışıklıymışım :) test yalan söylemez ona göre ? ben olsam beni kaçırmam kaçırılmayacak bir fırsatım bence :))

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
Adamı tanımıyorum ama yazıyı okuduğum omg ! dedirtti. :D
Yazı nokta atışı resmen. :)

"Üfff şimdi kim ölecek ya" :F:F:F
nAqEJl.png

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
"Fight Club" çıktı!

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,193
Puanı
1,061
"Fight Club" çıktı!

+1

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@mrt-06 hani Brad Pitt'é de benzetirler.:F Az önce yemek beklerken yapmıştım anketi okumadım yazıyı ama cidden doğru tespit. :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
"The Godfather" çıktı!

Sen büyük sorumlulukların insanısın ve hayatın kurgusu sana göre şu: Kafandaki idealler ve bunları gerçekleştirmene engel olan sorumluluklar. Ancak gerçekten "büyük" ve "olgun" bir insan olduğun için, sorumluluklar adına ideallerinden anında vazgeçer ve ardına dönüp bakmazsın bile. Çünkü ailenin sana ihtiyacı var. Ayrıca dışarıdan baktığında çok güçlü görünebilirsin evet; ama çoğu zaman ne yapacağını bilmiyorsun. Ama dedik ya, sen büyük insansın; sevdiklerin uğruna acımasız ve gaddar da olabiliyorsun. Gerçek erdem bu!

----------------------------------------------------

hehehehe:) @Çiğdem- ben olgun bir insanmışım acayip zeki ve yakışıklıymışım :) test yalan söylemez ona göre ? ben olsam beni kaçırmam kaçırılmayacak bir fırsatım bence :))
hhahahahah ayoll nerenden ne salladında bu çıktı sana:F:F
ayrıca tek doğru yazan birşey var oda ne yaptığın belli olmuyor diyor hahahah tek doğru yazan şeyyy bence :F:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
hhahahahah ayoll nerenden ne salladında bu çıktı sana:F:F
ayrıca tek doğru yazan birşey var oda ne yaptığın belli olmuyor diyor hahahah tek doğru yazan şeyyy bence :F:F:F
testte kendinide sına bence bakalım sana hangi film çıkıyor büyük ihtimal arrow çıkar :))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
testte kendinide sına bence bakalım sana hangi film çıkıyor büyük ihtimal arrow çıkar :))
evde kalmış kızları anlkatan efsane hollywood filmi mi var da çiğdeme uygun bişiler çıksın:F
"Yüzüklerin Efendisi" çıktı!

Senin sınavın Hüküm Dağı'ndan büyük: Hem çok çeşitli, hem de girift... Ama en büyük mücadelen kendi iradenle. Bu mücadelede, nice koçyiğitler yere serildi, hey gidi! Ancak sen hem Aragorn kadar doğuştan lider, hem Gandalf kadar bilge, hem de Frodo kadar dirayetli olduğun için, bu irade sınavından AA ile geçecek, kötülüklere en güzelinden "You shall not pass" çekeceksin! 5. günün şafağında doğuda seni bekliyoruz. Hadi!.. :)
@destere @xemrexxx banada @BesaleT gibi yüzüklerin efendisi çıktı
ama bana daha çok uyuyor :F:F:F