YS Halkın Polisi 266.Bölüm

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,488
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bu kadarını yapmış o da yeter şimdilik :A :A
hala neden başına geldiğini anlıyamadı ben hatta şunu fenerbahçe-akhisardan 2-3 bitmesinden kaynaklı takımını sattı yazdım @eskici @S.G.A.T. @destere @destere feneri sattı başına felaket ördüm 6 farklı şekilde onu gidip 6 kasım 2002 ye atıcam zamanı 2023 e gidecek bu dizide rüyamda gördüğüm Yıl 2500 dü

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bir beş yıl daha pompy e selam vermem :)

Fenerbahçe yenilgisini senden kaynaklı yoksa sezon finalinde evlenecektiniz
@destere @Çiğdem-
Düğün yemeğinin bahşiş toplamak için çocuklar duracak ateş edecek bölüm çocuklar mı vuruldu yoksa ikiniz mi yoksa annesi mi @Çiğdem- @destere

Protesto etmezsen Sezon finaline kadar beklersen canlanabilirsiniz @destere @Çiğdem-

Bu Fenerbahçe yenilgisinden kaynaklı bir mesajdı @Çiğdem-
@destere

Bu kadarını yapmış o da yeter şimdilik :A :A
@pompy @destere için uğraşıyor ama hala car car ediyor oğlana ayıp vlla :A :A :A

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,488
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,488
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,488
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
yine bakmam diyor 5 yıl boyunca fenerbahçe yi 5 yıl şampiyon ettirmeyecek Aziz yıldırım gidecek zaten hastalanmış ben bile hoşlandığım kız için ne sınıfımı sattım ne de takımımı
@eskici

Halkın Polisi işin arkasında Liseden hoşlandığı kızın sevgilisi çıkar Mezuniyet töreninde pasta yedirmişti Ekibe geçmişten düşman Bu kadar başarılı bir emniyet müdürü ve adamları her defasında Ali Ozan müdüre yakalandı bu şehrin ve İstanbulun en büyük Mafya başıdır @Çiğdem- @eskici

Hakan komiserin gizli göreviyle yapılır @Çiğdem-

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
yine bakmam diyor 5 yıl boyunca fenerbahçe yi 5 yıl şampiyon ettirmeyecek Aziz yıldırım gidecek zaten hastalanmış ben bile hoşlandığım kız için ne sınıfımı sattım ne de takımımı
@eskici

Halkın Polisi işin arkasında Liseden hoşlandığı kızın sevgilisi çıkar Mezuniyet töreninde pasta yedirmişti Ekibe geçmişten düşman Bu kadar başarılı bir emniyet müdürü ve adamları her defasında Ali Ozan müdüre yakalandı bu şehrin ve İstanbulun en büyük Mafya başıdır @Çiğdem- @eskici

Hakan komiserin gizli göreviyle yapılır @Çiğdem-
Sen ona güzel bir ayar verirsin reyiz :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Fenerbahçe yenilgisini senden kaynaklı yoksa sezon finalinde evlenecektiniz
@destere @Çiğdem-
Düğün yemeğinin bahşiş toplamak için çocuklar duracak ateş edecek bölüm çocuklar mı vuruldu yoksa ikiniz mi yoksa annesi mi @Çiğdem- @destere

Protesto etmezsen Sezon finaline kadar beklersen canlanabilirsiniz @destere @Çiğdem-

Bu Fenerbahçe yenilgisinden kaynaklı bir mesajdı @Çiğdem-
@destere
fenerbahçe beceriksizse kazanamıyorsa benim ne günahım var hep bunlar iftira pompy :)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,488
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
fenerbahçe beceriksizse kazanamıyorsa benim ne günahım var hep bunlar iftira pompy :)
sen protesto ettiğinde oluyor en son protesto ettiğinde beşiktaş şampiyon oldu O protestosu büyük sıkıntı dizisiyle @destere bütün forumun içini sıkmıştım @destere tesadüf mü bu hatta 3.olduk o yıl

@destere forumu toptan protesto ettin galatasaray bir beşiktaş Adalet peşindeyi protesto ettin olan şuydu yine şampiyon beşiktaş bu tesadüfmü @eskici @destere

@destere quaresma laneti diye bir şey var olan fenere oluyor Kadıköyde adam kırmızı kart görecek adamın huyu değişmiyor @destere @eskici @Çiğdem-

Son düzenleme:

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,488
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com