YS Halkın Polisi 257.Bölüm (Yeni Bölüm)

Bulamıyorum bildirimi bozmuşlar Kızların Dünyası 2.olunca forumda ozan neden banlandı
valla bana tek bildirimin gelmiyor bu bildirimleri bozan kişiler @Harunnn60 @Yiğitt ten başkası değildir yani çatacaksan onlara çat adres veriyorum sana kolaylık olsun diye :)

Kızların Dünyasını sezon finali yaptırırım 2 yıl sonra başlar
bak bu tehtit hiç hoş değil:) öyle bişey yaparsan halkın şeysi polisiyesi tam batar :)

valla bana tek bildirimin gelmiyor bu bildirimleri bozan kişiler @Harunnn60 @Yiğitt ten başkası değildir yani çatacaksan onlara çat adres veriyorum sana kolaylık olsun diye :)

bak bu tehtit hiç hoş değil:) öyle bişey yaparsan halkın şeysi polisiyesi tam batar :)
Ozaman yorum atmanı bekliyorum @gözlemci taktiği

@gözlemci yi sakın kendine örnek alma örnek aldığın kişi iki haftada ununu eledi eleğini duvara asıp kaçıp gitti :) ayrıca kelin (yufkacının ) merhemi olsa kendi başına sürerdi sana hiç faydası dokunmaz :)
Büyük Sıkıntıyı Hatırlıyormusun Elimde bir polisiye dizi var Ana caddeler

@destere yorum bekliyorum

@destere yorum bekliyorum

Son düzenleme:
Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Keith Long
İyice çıkardı oldun sende
Ne yapalım mecbur ama unutma 24 bölüm olurdu ara vermese @MayısKralı 24 bölümlük araya fox ta öyle yapardı benim bu politikada Medya planlama öğretmeni alıyorum 24 bölüm ara veren bir yarışma olurmu Kanal d olsa 2 show olsa, 2 Atv olsa 2 en fazla trt veya fox @sokak sanati

@sokak sanati nasıl olmuş

hogatha senin senaryolarını okumamı istemiyor bana yasak getirdi:) şimdi onun sözünü çiğnemek istemiyorum pompy :)

okudunmu öylesine kendini kurtarıp kaçtınmı ? :)
@pompy i kızdırmayın cnm zaten onunda terapi zamanı gelmiş ilk defa bu kadar sık gözlük falan Emojileri kullandığını görüyorum 40 yılın başı kullanırdı :A :A :A @S.G.A.T. @gözlemci